Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (207)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mQQm
Dana, ma bucur ca e totul bine cu testele alea![pup] Eu si nodulul meu tot asteptam de vreo 2 ani jumate o mamograma. Si inca mai am de asteptat pana inceteaza domnul pepit cu tzutzulitul. mamaana, oare motrin sunt supozitoare? Ca eu de asta am mers pe celelalte, ca vomeaza daca ii dau suspensie. Si in plus dup-aia nu mai mananca de frica. Sper ca sunteti bine, asta micul a fost ca nou a doua zi. De unde stii ca am fost la spectacol?[8D] Auzira-ti ca dupa ce m-am chiorat la ecran o juma de ora sa nasc asa un nick frumos si unic (nu vorbesc de Nicholas al pepit, ci de mQQm), o "prietena" de pe subiectul fetii mi-l plimba pe alte forumuri? Si nu numai ca-i ea sfatoasa si importanta discutand de sub acest mQQm cu alti useri (in general cam tot astia de pe DC se perinda peste tot, mereu cam cu aceleasi nickuri), dar mai pune si linkuri la blogu' meu?[alcool] Mare-i gradina... as vrea si eu o lamaie... si-o schimbare de nick...
pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]
Hai, mai, da-ne detalii, asa ceva nu se lasa fara sa se faca lumina. Ca ti-a 'imprumutat' nick-ul ar fi de inteles, ca e original, stiu ca si eu te-am intrebat de unde iti vine si mi-a placut mult ideea... dar sa dea si link-uri asta e prea de tot. M-am revoltat, sa stii! CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu am ecografie la sini pe 25 februarie, am emotii... ca nu ma duc degeaba, dupa mastita avuta la Lisandru, mi-au ramas unele sensibilitati prin zona respectiva, pe care nu le aveam inainte. CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mianna
Citat:
citat din mesajul lui ankalaura
Dar ati vazut aseara cele doua concerte [url="http://www.youtube.com/watch?v=GYMLMj-SibU&feature=fvsr"]Il Divo[/url] de pe Musicmax? (Barcelona si Grecia)
ca mare fan Il Divo (recent, da' infocat [:I] ) ce mi-s, imi permit sa te corectez: nu exista concert Il Divo in Grecia, ci la Greek Theater din... Los Angeles [:)] dupa cum si cel de la Coliseum n-a fost in Roma, ci in (ma scuzati [:I]) ...Pula, Croatia. Asculta, priveste si taci!... Din brate fa-ti aripi de fier Si zboara cu ele spre cer!...
Ups, habar n-aveam ca se cheama asa doar theatre-ul de la Los Angeles; am citit ca e greek theatre si mi-am zis ca e un greek theatre [:D] Eu am auzit de ei, acum cativa ani, de la frate-miu care e mare fan, dar nu am ascultat deloc, si am dat peste ei la TV "zapand" da' de acum cred ca ma fac si eu mare fan. De fapt, daca ma gandesc bine, nu mai ascult muzica aproape deloc, trebuie sa remediez asta - ba chiar ar trebui sa iau in considerare si terapie prin muzica! In masina aveam CD, si m-am gandit ca ce bine, de acum ascult muzica in masina, CD-uri si nu mp3-uri. Dar tot la radio am sfarsit... Si acum la fel... Trebuie sa remediez asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca ati vazut semnatura mea [colegi]. Am facut azi 38 de saptamani, am ajuns la termen!!!! [pk] Nu credeam asa ceva, acum cateva saptamni, nici acum nu cred prea bine, imi vine sa ma pisc sa vad daca nu visez. In sfarsit parca am inceput sa scap de sentimentul ala de vinovatie care mi-a dat depresie si la Patrick ca nu sunt in stare sa duc o sarcina pana la capat. mQQm wow, cand aud chestii din astea, mi se face pielea de gaina, te simti cred ca-n filmul ala, Atractie fatala. Multi nebuni pe lumea asta!
Mami de Patrick(29.04.2008) si [gravi] 38+ Kevin Victoria, fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...