Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (207)


Recommended Posts

Ce se mai intampla [url="http://www.antena3.ro/romania/femeia-sfasiata-de-caini-a-murit-dupa-trei-operatii-printre-care-si-un-transplant-de-piele-117624.html"]uneori[/url]. Am ramas fara cuvinte, mi-a zis mama astazi. [url="http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/femeia-sfartecata-de-caini-se-zbate-intre-viata-si-moarte.html"]Si posibilul start al unei anchete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

STING!!![olala][olala] [tube]http://www.youtube.com/watch?v=d27gTrPPAyk[/tube] Si preferata mea: [tube]http://www.youtube.com/watch?v=KX4jAplZb0Y[/tube] L-am pierdut de fiecare data cind a venit aici, zici ca ma urmareste cind plec si atunci isi programeaza concert. Da-l prind io... si atunci ma duc sa-i iau autograf, inca nu m-am hotarit unde si pe ce anume.[:I] CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia cheer up! Sigur o sa vina si timpuri mai bune! [flo] Nu stiu ce link-uri exact vrei sa pun pe prima pagina la discutiile despre scoli ca au fost destul de multe. Daca le pui tu in mesaj la tine, eu le trec pe prima pagina cu mare placere! Eu am mai trecut din link-uri atunci cand cineva a cerut, numai ca de multe ori se intampla asta dupa cateva pagini bune, poate chiar si in alt capitol. Nu totdeauna am timp sa le caut pagina cu pagina, dar daca cine le doreste le grupeaza la ea in mesaj este mai usor si pentru mine sau cine deschide capitolul. Sper sa se inteleaga ce vreau sa zic [flo] mQQm I feel for you [pup] Daca ar fi fost doar o pura coincidenta, poate nu ar fi deranjat dar asa... Insa sa-si mai si puna linkul tau la semnatura, asta deja mi se pare furt de identitate, chiar si internauta. Poate totusi se poate reclama undeva... O saptamana frumoasa sa aveti, doamnelor!
Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. (Mark Twain)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, Rox, nu chiar la semnatura.[:p] Pai miki, nu era secret, eu am tot spus ce inseamna, sa vezi ce eticheta faina si graitoare am avut la 1000 de insule. Am auzit ca vine furtuna cu zapada cea mai abundenta din iarna asta. Ah, ce bucurie!
pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, merci [flo]. Intr-una din serile cand nu voi adormi ca o momaie la ora 9, voi cauta paginile cu discutii si le voi grupa intr-un mesaj. Mqqm, o atitudine penibila a celei care ti-a furat identitatea, ar trebui raportata urgent. Foarte, foarte urat :(. Te simti mai bine, ti-a trcut raceala? Doloress, nu pot sa spun decat [pk][pk][pk], esti o forta! Pankista mica ce esti tu [pup] Intrebare: cand se coloreaza mucisorii, nu-i a buna, nu? De aseara mi-a facut febra mare Soimita, azi e sotz acasa si o duce la dr, e clar ca ii trebuie medicamente. I-a scazut sist imunitar de la durerea de gingii, ii ies 4 masele odata [bang], are o bafta.... nu mai spun de cand nu mai doarme nimeni la noi in casa. Ah, cu muzica nu ma starniti, am o lunga lista de preferinte, in functie de starea psihica. Nelia, Shape of my hart e si preferata mea de la Sting. Eu nu am fost la concertele lui de acum 2 ani pt ca a venit sa cante piesele Police, ceea ce nu-i aceeasi treaba cu cariera lui solo. Pt mine pe acelasi loc cu piesa asta e si cea a lui Prince, ''questions of you'', o stii? ma duc la treaba, nu m-ar mira sa-mi pierd locul de munca anul asta. Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009) [url="http://picasaweb.google.com/css.vaideanu/BotezBiserica14Nov#"]Pozici Sofia botez[/url] [url="http://www.monitorulsv.ro/Local/2009-11-23/Primul-bebelus-botezat-in-costum-popular-bucovinean"]Sofia bucovineanca[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2651846420104955882KlwiOi"]Photos[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata doamnelor! Nu mai stiu pe unde am ramas cu raspunsurile caci am fost intr-o perioada de predare intensa de proiecte.Ieri noapte aveam termen de depus unul pana la 23.55, eu il depuneam la 23.35![bang] De obicei le termin inainte de limita, caci ma streseaza limita, dar am avut trei in acelasi timp, primite ca cerinta doar cu 10 zile inainte si se pare ca gestionez mai greu mai multe in acelasi timp. Rocs, bucura-te de Vancouver si pentru noi, sigur nu ai acum -25C! Multumesc din suflet, esti de mare ajutor! dar voua cum v-a venit brusc ideea sa plecati? Pentru copiii? Pentru oportunitati de job sau aveati pe cineva? Cum a fost demenajarea in sine (?), caci de costat sigur a costat pe asa distanta![pup] mqqm, intr-adevar ID-ul tau e special, dar de aici pana la a copia, brr, nu mi-a trecut niciodata prin cap, persoana respectiva are probleme [help] Eu, ca tot patitul, as apela la toate mijloacele posibile pentru a face cunoscuta, pentru a demasca persoana. Si tot ca un patit iti spun ca genul asta de actiuni pot avea urmari thriller. Ati vazut Sandra Bullock- The net? Dar The Day of the Jakcal? Night Windows? Asta ultimul e dupa o poveste adevarata... Te sustin in demersul tau.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia79, ganduri bune de la mine! Multe, poate ajuta, poate schimba karma [pup] Da schimbarea culorii vrea sa spuna ca se trece spre infectie, insa doar dupa 3 zile de febra te ia doctorul in serios, altfel zice ca ar putea fi un virus care cedeaza dupa primele zile. Accident?[bang] Eu, dupa ce am facut 2 intr-o iarna, m-am echilibrat. Dar e adevarat ca sunt mai mereu doar cu 4, max 5 ore de somn, si asta a fost mereu prima cauza de accident pentru mine, oboseala, suprasolicitarea, lipsa [nani] [flo][flo][flo][flo] Pentru febra eu ii dadeam Annei sa bea apa de tarate oparita, ca un remediu natural, si da, vedeam diferenta. Bine, puneam si otet in sosete si comprese reci pe frunte. Sanatate Soimitei!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia[pup][pup][pup] multi pupici Somitei, sa se faca bine! Si da, asteapta-te sa-ti zica doctorul sa mai vii peste 3 zile. Poate tati sa exagereze, sa zica ca face febra de 3 zile, sa investigheze mai mult - sa-i ia din gat, o analiza de pipi, eventual radiografie daca tuseste de asa multa vreme. Incearca Sambucol, extract de soc. Al meu de cand a inceput sezonul de gripe a tot avut tentative de raceala si am tot insistat cu siropelul asta si in 2-3 zile mereu i-a trecut. Dar cred ca actioneaza mai mult asupra virusilor, decat la eventuale infectii. Dar e bun si pentru intarirea sistemului imunitar. Eram cam terminata de frica, pentru ca de la pneumonia de anul trecut, tot a avut, ba una, ba alta, rosu in gat in mijlocul verii, iar antibiotic, etc. Dar dupa Sambucol n-a mai avut nimic. Noi l-am gasit la Loblaws. Iselin mergi la sala? Cum faci, te trezesti de dimineata tare? M-a impresionat povestea ta, recunosc Campulungul acolo, eu am rude la Pojorata si acolo mi-am petrecut toate vacantele, pot zice ca sunt pe jumate campulungeanca, cand zic acasa, mereu ma vad acolo, nu stiu de ce. Abia astept anul asta sa ma duc.
Mami de Patrick(29.04.2008) si [gravi] 38+ Kevin Victoria, fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! va mai amintiti patania mea cu Ariel-ul? Ei bine, acum sunt in D si i-as trimite unei prietene de-a mele, canadianca, o cutie cu Ariel (ca atata i l-am tot laudat), insa prin posta normala m-ar costa cat nu face. Stiti cumva vreo companie de transport, ceva, cu care as putea sa trimit? Va [pup] si va citesc cu drag [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mQQm pai de la tine stiu de concert ca ai scris aici... habar n-am de supozitoare, eu am aflat anul trecut de unele 'acet' parca, am cumparat o cuite, dar nu le-am folosit. eu ti-am pierdut blogul ca era salvat in favorites pe laptopul de la munca doloress [flo]de acum poate sa vina Kevin oricand
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...