Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Annare!!! (631)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui draguta
Paula ma bucur ca au parut uratii daca tot nu e [bibe]sa poti face analizele si sa incepi din nou tratamentul eu am niste dureri de sani si sunt abia 5 zile DPO Luciana pe tine te dor sanii?
In perioada fertila m-au durut f tare , sau poate mai corect ar fi ca au fost super sensibili , nu puteam sa-i ating , acum nu mai sunt chiar asa dar inca sunt la o atingere mai puternica sau cand merg sau cobor scarile(mai pe romaneste cand sar ei desi sunt cam mititei).La ovulatie ma dureau in totalitate acum doar in centru [alcool] mai bine nu am putut sa explic [:D] Si pe tine te dor? Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta sa fie bebe Draguta!!! Eu am avut ieri si alaltaieri niste dureri extrem de mari de ovar stang si de 2 ori m-a intepat si uterul. Fetelor chiar vreau sa va intreb daca vreuneia dintre voi i se intampla sa aiba dupa fiecare ovulatie dureri doar la un singur ovar. Eu nu imi mai aduc aminte de cand nu m-a mai durut ovarul drept, de parca nici nu exista, oare o fi normal? O sa merg oricum la medic dupa ce imi vine si imi trece menstra luna asta ..insa pana atunci as fi tare recunoscatoare daca v-ati da si voi cu parerea. Cateodata ma doare ovarul stang chiar si inainte de ovulatie ( ma gandeam eu ca, cresc foliculii) dar doar pe un ova?[alcool] ____________________________________________________________ In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra! [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30678b"]Grafic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,fetelor![flo] katy,fruntea sus,poate e bebe!poate e pata aceea de la implantarea embrionasului!succes abia astept sa "vad" ce vesti ne mai dai![:D] voi,celelalte fete,cum mai e?vad ca zilele astea troneaza durerile de cap![q] eu astazi am fost sa imi recoltez sange si sa vedem miercuri ce rezultate primesc si dupa aceea mai vedem cu tati ce se va mai intampla![olala][olala][olala] 2011 imi va aduce un bebe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele,mi-a mai trecut ceva prin cap si mi-am zis sa va intreb:la prima mea vizita ginecologica medicul mi-a introdus 2 degete in vagin apoi cu cealalta mana m-a apasat pe ovare cred si cel din dreapta nu ma durea deloc in momentul exercitarii presiunii si cel stang ma durea in schimb!credeti ca asta ar fi semn de vreo boala ceva?[q][q][q] 2011 imi va aduce bebe mic!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui walkiria
Doamne ajuta sa fie bebe Draguta!!! Eu am avut ieri si alaltaieri niste dureri extrem de mari de ovar stang si de 2 ori m-a intepat si uterul. Fetelor chiar vreau sa va intreb daca vreuneia dintre voi i se intampla sa aiba dupa fiecare ovulatie dureri doar la un singur ovar. Eu nu imi mai aduc aminte de cand nu m-a mai durut ovarul drept, de parca nici nu exista, oare o fi normal? O sa merg oricum la medic dupa ce imi vine si imi trece menstra luna asta ..insa pana atunci as fi tare recunoscatoare daca v-ati da si voi cu parerea. Cateodata ma doare ovarul stang chiar si inainte de ovulatie ( ma gandeam eu ca, cresc foliculii) dar doar pe un ova?[alcool] ____________________________________________________________ In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra! [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30678b"]Grafic[/url]
Si eu de doua cicluri tot la cel drept am simtit durere Dupa ovulatie l-am simtit pe cel stang vreo doua zile , acum il simt pe cel drept aprope in permanenta.Nu ma doare dar il simt , nu stiu cum sa va explic.[alcool] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

walkiria si la mine tot un ovar dau durerile mai puternice, la mine e dreptul, cand am ovulatie pe stangul durerile sunt dar mai mici, la ecografii mi-a confirmat doctorul ca se dezvolta mai bine foliculii pe dreapta dar nu mi-a spus si o cauza, doar ca ovarele trebuie sa fie in limite normale
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...