Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Annare!!! (631)


Recommended Posts

Fetelor dar eu am cateva luni de cand nu ma doare ovarul drept deloc, deloc...si nu exagerez cand spun asta. Si am fost in septembrie la gineco, mi-a vazut ovarele la eco transvaginala (eram DPO) insa mi-a zis doctorul ca am chisturi foliculare si ca nu pun probleme. Atata! Oare cum se verifica functionalitatea ovarelor? prin monitorizari? Of , deja nu mai am rebdare pana merg l doctor. Apropos, vreau sa ma duc la Dr. Albu de la Medlife, sper sa nu fiu dezamagita ca am citi f multe lucruri bune despre el. ____________________________________________________________ In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra! [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30678b"]Grafic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui walkiria
Fetelor dar eu am cateva luni de cand nu ma doare ovarul drept deloc, deloc...si nu exagerez cand spun asta. Si am fost in septembrie la gineco, i-a vazut ovarele la eco transvaginala (eram DPO) insa mi-a zis doctorul ca am chisturi foliculare si ca nu pun probleme. Atata! Oare cum se verifica functionalitatea ovarelor? prin monitorizari? Of , deja nu mai am rebdare pana merg l doctor. Apropos, vreau sa ma duc la Dr. Albu de la Medlife, sper sa nu fiu dezamagita ca am citi f multe lucruri bune despre el. ____________________________________________________________ In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra! [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30678b"]Grafic[/url]
Walkiria nu stiu sa-ti raspund cu 100% corectitudine dar cred ca prin monitorizari verifici functionalitatea ovarelor.Cu siguranta sunt5 fete care stiu exact si-ti vor spune. Cand esti programata la doctor? Daca ai mai spus scuza-ma dar nu am vazut[pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele,tot citesc posturile voastre si aproape toate ziceti ca inainte sau in timpul ovulatiei aveti dureri de ovare!eu nicodata in afara de durerile de la inceputul rusilor,din prima zi nu am avut dureri de ovare!oare de ce?asta inseamna ca nu ovulez?am inteles ca inainte de ovulatie ai secretia mai abundenta!acest lucru mi se intampla dar de dureri nici vorba! [pup][pup] 2011 imi va aduce bebe mic!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luciana nu m-am programat inca. Astept sa-mi vina menstra si atunci fac si programarea. Vreau sa imi fac controlul inainte de ovulatie sa vad cum se prezinta si ovarele. Inainte vreau sa imi fac analizele din Z3. Am adunat de pe prima pagina cateva. Si ca sa nu pierd timpul o a ma prezint la doctor cu analize deja facute. acum daca imi mai da si el de facut asta e. ____________________________________________________________ In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra! [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30678b"]Grafic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ankuta [pup], ce mai faci? Kitty a avut ovulatie dubla[olala][olala][olala]??? Doamne ajuta, sa vina macar un bebic, daca nu chiar doi odata ____________________________________________________________ In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra! [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30678b"]Grafic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui klau_ditza
Buna dimineata. va astept cu cate o cafea fierbinte (mmm ce bine miroase)! [cafea] ieri mi-am luat testul Clear Blue. Maine e ziua cea mare! mult succes la [bibe] fetele!
Doamne Ajuta Claudita sa fi testul cu II [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...