Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Annare!!! (631)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Draguta, as vrea eu sa ma duc si acum dar din pacate trebuie sa astept sa ne luam salariile si abia apoi merg. Of Ankuta, nu cred ca e o solutie sa iti versi nervii pe sot. Gandeste-te ca si ei sufera la fel ca noi, doar ca ei isi arataa suferinta mai putin ca noi, tocmai sa ne incurajeze. asa ca daca te mai certi si tu cu el iti dai seama ca ii ingreunezi si ma mult sufletul. Hai gandeste-te ca nu ne lasa pe noi Doamne Doamne. Si eu crede-ma ca nu mai am rabdare sa imi tin odata bebicul in brate, dar ce putem noi sa facem daca el nu e pregatit sa vina...ne raman doar rugaciunile si increderea in Dumnezeu...ca fara nu dau randamente nici tratamentele. Tu de ce iei AC? Scuze daca ai mai spus dar eu am cam sarit cu cititul. [pup][pup][pup]sa te mai veselesc putin ____________________________________________________________ In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra! [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30678b"]Grafic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,intrebare: pt a depista daca esti sau nu infectata cu chlamidia trebuie sa iti faci analiza din sange sau din secretie? la fel si pt Lysteria, herpes, microplasma, ureoplasma? Va rog sa-mi raspundeti si mie daca ati facut aceste analize. Multumesc si [pup][pup][pup]multi ____________________________________________________________ In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra! [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30678b"]Grafic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

walkiria asa este,salariile astea de la noi sunt de tot rasul, noi fetele cu pb. cheltuim asa de mult pana avem un bebe... vorbeam cu multe cunostinte din strainatate si ne fericeau ca spuneau de costurile de la noi ca sunt mici dar raportat la salariile de aici.., acolo totusi la o anumita perioada au asigurare si nu platesc nimic, noi aici platim totul, cu asigurare sau fara[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...