Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Annare!!! (631)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

anckta, sunt sanse mari numai daca ai probleme de ovulatie, int-adevar mi-a scazut chistul de aproape 5 cm, luasem inaine 2 luni de branca, eu avand ovulatie buna am facut hiperstimulare si a pararut chistul, daca nu ai ovulatie buna, foliculii ne se dezvolta bine e posibil sa te ajute
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madutza, (scuze daca ai mai mentionat in mesajele anterioare)ambele teste ti-au iesit pozitive? Te intreb asta pentru ca si eu sunt in prima zi de intarziere, am facut un test pe la 5 dim si mi-a iesit negativ. [V][V] Poate o fi prea devreme si nu o fi hormonul HCG in cantitati suficiente sa iasa si in test... Eu am facut un test hylan si nu stiu cat de mare incredere sa am in el...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, girls! Madutza, te felicit pentru liniute, sarcina la termen, sa fiti sanatosi! [olala] Draguta, nu scoti farasul inca. Cred ca maine declar Z1, azi a inceput un spotting timid (z27 azi), sunt dezamagita, da, dar si putin usurata, pentru ca zilele astea am luat multe medicamente pentru gripa asta pacatoasa... Dupa cum ma stiu, in cateva zile voi dramatiza, apoi va veni ovulatia, voi fi iar sus pe val si, pe urma, depresie din nou. Intr-un fel sau altul, mergem mai departe, asta e clar. [pk] Paula, te felicit pentru spotting, stiu ca asteptai cu infrigurare ziua [pup] Un ingeras pierdut in luna 6... asteptam un curcubeu dupa furtuna ![copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am o durere groaznica de cap ca nu mai stiu ce sa fac[bang][bang][bang][bang]. o fi simptom de ovulatie? [alcool][alcool][alcool][alcool] azi am avut si o intepatura puternica la ovar stang. doctora mi-a zis ca e prea devreme pt ovulatie, ca ea vine in Z14. nu-mi fac teste de ovulatie, ci doar TB. cred ca o sa-mi fac si yo grafic pe fertility. sa caut intai adresa corecta [:I][:I][:I][:I][:I] viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Katy, iti multumesc pt raspuns. logodnicul meu are simptome din alea, multumesc lui Dumnezeu, eu nu am si asa ceva...alte alea am eu. o sa-i dau lui totusi vitamine. magneziu..calciu cum stai cu renovarea bucatariei? mult spor[:D] chiar e o perioada cu multe dureri de cap pt noi. si eu le am asa dese...si acum ma omoara. dar asta e veche la mine. [ruga]sa va ajute Doamne Doamne pe toate...fetele care va testati in curand. mult succes! [pup][pup]o seara frumoasa cat se poate de curand [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...