Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Annare!!! (631)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Fetele eu sunt Z 1 si am dureri de burtica.[bang] Of... vine el si bebe. http://lt1m.lilypie.com/ZZMDp2.png [ruga] ca in 2011 sa devin [mamica]!
Katy sunt alaturi de tine [pup][pup][pup]si imi pare f rau , dar cum spui va veni si bebe cand il asteptam mai putin.[pk][pk][pk] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Fetele eu sunt Z 1 si am dureri de burtica.[bang] Of... vine el si bebe. http://lt1m.lilypie.com/ZZMDp2.png [ruga] ca in 2011 sa devin [mamica]!
Imi pare rau...O sa vina si bebe, nu-ti fa griji..Luna asta se fac 2 ani la mine de cand nu ne-am mai protejat si numai acum am vazut si eu o a doua liniuta mai pronuntata[pup] Vreau si eu o minune…
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

katy [pup] ca sa-ti mai treaca mie doar cu aulin si nurofen imi trec durerile uneori chiar si ketonal forte [alcool] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url][foto] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/2a85fe"]TB[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai de mine, fetele [batcap] ce incurcatura mare cu Z1 la mine [batcap][batcap][batcap]. in tot acest timp(ani de zile de cand am ciclu din adolescenta) am crezut ca Z1 este prima picatura care iti curge prima data(nu conteaza ce culoare o fi: maro sau rosu). daca in toti acesti ani am crezut asa, si anul trecut cand am hotarat sa avem si noi bebe, atunci [bang] iaca si cauza de nu nimeream fix in perioada fertila [bang] la mine totul a fost cu 1-2 zi mai devreme. so, [xinpat] a fost mereu prea devreme, ca gigeii sa mai fie apti de fecundare cand intalneau "outzul" [bang][bang]. cat de gresit am fost eu informata atata timp [bang][bang][bang] Multumesc fetele pt ca imi sunteti alaturi, si pt raspunsuri[pup][pup][pup][pup] Katy, imi atat de rau pt tine ca nu a venit bebele nici luna asta. dar nu-ti pierde speranta! [grup] [:)] asa cum al meu ma incurajeaza de fiecare data cand vedeam ca imi vine "rosu" (sorry de exprimare[:I]) cu cuvintele: "DUMNEZEU stie cel mai bine ce este bine pt noi. si EL stie mai bine de ce nu ai ramas acuma insarcinata si de ce nu vine inca bebele [bibe]. asa ca mai ai rabdarica [pup][pup]", tot asa te incurajez si eu pe tine, si celelalte fete care... sunt la butoi. in cazul meu pot sa va zic chiar asa si este [:I][:D]. din cauza "bubelor" ce le-am aflat ieri, din cauza asta bebele nostru mai intarzie sa apara. pt ca cel mai important e ca [bibe] sa fie sanatos! asa ca Katy, si fetele, nu disperati si aveti incredere in DUMNEZEU! [:)] o sa vina si [copil], poate chiar si 2odata[olala], asta stiu sigur! ca [copil] o sa vina pana la urma urmei[olala]! doar ca... el alege momentul cel mai potrivit pt mami si tati.[:)] va rog sa nu da-ti cu rosii in mine daca nu am dreptate. si imi cer scuze daca m-am prea lungit cu vorba[:I]. v-am [pup][pup][pup][pup] pe toate [flo][flo][flo][flo][flo][flo] viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...