Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Annare!!! (631)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui PaulaFrida
Fetele,ma gandesc sa trec pe naturiste,ce ziceti?[:-/]
In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastra
"A person is a person, no matter how small. " Dr.Seuss
[url="http://www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif"]Marriage Ticker[/url] [url="http://lh5.ggpht.com/_0M6i3TiE0-U/TTP-kMQRdRI/AAAAAAAAAm0/YjdM-8M1Ak0/s1152/coollogo_com-163852335.png"]Trying To Conceive[/url] [url="http://www.mommy-layouts.com/mommy-graphics/cat/baby-loss/remember-mommy-angel.gif"]Mamica de ingeras fetita[/url] 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)
Paula, daca zici de naturiste mi-am amintit de ceva (fara leg. cu naturiste, dar legat de superstitiile din batrani) se spune ca daca bei dupa o femeie gravida "se ia". Eu in noaptrea de rev. am baut dupa o graviduta in 7 luni (viitoare mama de baiat). Sper sa se ia, chiar daca sunt la prima incercare de a face un [bibe] Va pup si suces
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula, eu cred ca e o idee buna sa treci la naturiste, de fapt eu asta as alege din start. dar vezi ca trebuie muuulta munca de... documentare [:D] ca medicina din ziua de azi, cu "leacurile" europene (pastile), nu face decat sa ne duca la infertilitate decat la fertilitate [:I][:I] sorry, dar asta e parerea mea. eu sunt adepta naturalului [:D][:D] viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele frumoase[pup][pup] a mai ramas cafeluta? Madutza felicitari, vei fi mamica, daca te muti la odisee sa mai treci sa ne lasi pupicicii de molipsire ca avem nevoie[pup][pup] Katy asa ce mult speram sa nu vina uratii la tine, pata aia se pare ca ne-a dus in eroare Paula eu nu mai am incredere in naturiste, am incercat si eu de toate dar nu au avut efect , sunt cumva de intretinere , nu-si fac efectul imediat, se lungesc urechile astepand efectele lor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lucianamoga te inteleg perfect. si yo de o saptamana ma confrunt cu dureri mari de cap. imi ziceam ca e de la timp, sau m-a prins si pe me gripa A1h1?[:-@][:-@][:-@]. dar nu am febra, si asta e bine[:D] si sper sa o tina tot asa[:D]. cred ca trebuie sa ma apuc si eu de baut cafelutza, ca la mine e scoasa din lista bucate[:I] ca sa nu-mi devina "drog". dar de nevoie treb s-o beau ca am si eu tensiunea joasa[:I][:I][:I][:I] viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Au auzit ieri ceva super interesant.Am o cunostinta care incerca de vreun an sa ramana insarcinata (doctori dupa doctori , tratamente dupa tratamente ) si cand a ramas fara sperante a auzit de un doctor care face masaje in talpa rezolvand astfel multe pb de sanatate(in talpa sunt centre sau terminatii[alcool] ale tuturor venelor si centre nervoase ale tuturor organelor din corp - asta o stiu de la o verisoara care face astfel de masaj).A mers la respectivul doctor (la un anumit interval ) pentru masaj si i-a dat ceva tratament si ei si sotului si a asigurat-o ca in maxim 6 luni o sa ramana insarcinata.Acum , nu sunt sase luni , si e insarcinata si a fost primul care i-a confirmat sarcina , tot prin masaj in talpa.Dupa anumite documentari(pe la mai multe cunostinte)multe fete de la noi din oras ar fi reusit cu ajutorul lui.Mi se pare ceva uimitor si la fel de incredibil Scuze ca m-am cam intins dar mi s-a parut interesant Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...