Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Daca Estrofem este estrogen , atunci s epaote inlocui cu pastilele albe din Climen. Dar mai corect ar fi sa intrebi medicul tau cu ce poti sa il inlocuiesti. Sigur este ceva inlocuitor.
''Uneori, cand ai impresia ca totul s-a sfarsit,viata iti ofera de fapt un nou inceput. Totul e sa stii sa-l recunosti'' Richard Paul Evans
Fiv1-hiperstimulare, Fiv2-nereusit(2007),1sarcina obtinut natural-oprit din evolutie la 3sapt si 3 zile gestational (2010) MTHFR A1298C heterozigot, cardiolipina pozitiv, PAI1(675 4G/4G) homozigot, mutatia V34L pozitiv-genotip heterozigot Tratament: femibion 1/zi,folowise 1/zi,acid folic 5mg/zi,magneB6 2/zi,aspirincardio 100mg/zi(sau aspenter75),glucophage 1500mg/zi,Clexane 2x0,4/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg dc nu se mai importa, firma producatoare "Novo Nordisk" Danemarca produce acest produs, astazi am sunat la filiala din bucuresti a novo nordisk si mi s-a explicat ca nu se mai importa de mai mult de un an si sa inlocuiesc cu climen asa cum sugerati dumneavoastra. normal ca am sunat ginecologul meu si i-am zis de acest Climen, nu, sa nu iau nimic , mi-a zis ginecologul , sa incerc sa caut estrofem. atat. ce sa mai fac? chiar acum am scris pe site-ul producatorului din danemarca si le-am explicat ca doresc sa cumpar acest produs al lor, acum astept cu nerabdare raspunsul lor.. daca totusi are cineva pe acasa acest ESTROFEM , i-as ramane vesnic indatorata . va multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...