Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusoare, la apel! (52)


Recommended Posts

[pofta][pofta] yami-yami ce bun ness-ul asta cu cola[:D] merci Mire[flo][pup][pup] merge la fix,ca azi m-am trezit mai tarziu[:I],adica la 10[:)][alcool] beyyy,pai daca vrei,vino la mine azi la pizza,ca e atat de bunaaaaa[pofta],de la sp am venit cu gandul la pizza[:)][olala] o duminica frumoasa va doresc si mai treceti si pe aici[flo] [pup][pup][pup][pup][pup] ptr toate racusoarele frumoase[flo][asia] [url="http://community.webshots.com/album/574202680eQPSMo"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MirelaV
hai k vin. adresa k la taxi si-s la tine. eu ce aduc? [:D] [pofta] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
gata,s-a facut[:D] poyyyy,nu trebe sa aduci nik,simpla ta prezenta este suficient[flo][pup],deci te astept[olala] [url="http://community.webshots.com/album/574202680eQPSMo"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]! Noi suntem bine, sanatosi, voinici (mai mult sau mai putin, ca stiti cum e Dani[;)]). N-am mai intrat pe DC, nu mai sunt dependenta de el si nici timp nu mai am. Sau cand am timp, n-am dispozitie [:(]. La servici mi-au aranjat calc. asa de bine, ca abia intru pe net[bang], iar acasa... in timpul saptamanii ne luptam cu lectiile si in wk n-am loc[q]. Va [pup] cu drag. Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIRE - vreau amanunte legate de cura!! In cat ai slabit, si ce exact ai facut/mancat. Curea mea e proprie, adica din criza de timp mancam tot covrigei la birou, si m-am trezit cu 2 kg in plus, asa ca vin de-acasa cu painea prajita si mar si toata ziua tot cate un pic iau din fiecare. Am dat 1 kg jos, in 3 zile. Dar 12 kg ... suna tare bine,. Ti-am vazut si pozele, intradevar arati super!!! [mamica] de [zana] (7 ani) si [copil] (2 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea][cafea][cafea][cafea] calda si gustoasaaaa ptr toata lumea si cine vrea dau si ceai de fructe tocmai bun ptr o vreme ca asta[:D] da pi unde-mi umblati de nu va vaz iscaliturili pe aici??[:D][:-@][:-@] hai la apel,nu mai leneviti,sau mai bine zis nu mai chiuliti[:)] [pup][pup][pup] ptr toate fetele si o zi frumoasa va doresc[flo][flo][pk][pk] [url="http://community.webshots.com/album/574202680eQPSMo"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

na seara am ajuns si eu acasa de la curs. urata vreme.. ninge de ieri.. bate vantul.. frig. eu vreau sa vina primavara sau toamna [:D] missy, am mancat cam orice (eu nu mananc gras). dar 3mese/zi, cate o gustare intre mese (un mar, 5 biscuti), nu am mai mancat seara. vreo 3 luni am mancat la max ora 18.00. acum m-am mai prostit. am redus portiile de mancare, nu am mai baut sucuri, nu am mai mancat dulciuri (am mai gustat).. si iata-ma covrigei nu! ingrasa. plus k 'ciuguleala' nu e buna pt ca ai senzatia k mananci putin si de fapt nu e chiar asa nu e bine sa rontai mereu ceva... succes. o sa reusesti. sunt dovada vie.. si eu n-am deloc vointa. de la sarbatori m-am cam prostit. nu mai am chef. dar revin in forta [:D] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! De azi ninge si pe la noi. Eu nu sunt deloc fan iarna, dar daca tot tre sa fie, macar sa fie cu zapada, asa ca sunt happy azi. Mersi MIRE de "secret". Eu am dat jos in vara 8 kg, dar de atunci stationez. Dupa ora 6 seara nu mananc decat cand merg la nunti sau alte ocazii nocturne, si nici atunci nu abuzez, in general ma cam tin eu de la toate. Merg si de 2 ori pe saptamana la masaj, si la cm se vede, doar ca pe cantar nik. Trebuie sa te intreb cum reusesti sa manaci 3 mese cu servici? Ca mie la servici mi-e imposibil sa mananc organizat, plus ca nu intotdeauna imi ajunge dimineata sa-mi pun ceva pachetel de acasa. Tu ai facut si ceva sport, miscare? Sa aveti o zi faina! Ai dreptate mai Andru, e cam liniste aici, daca i-a trecut si lui Vicky dependenta de DC ... Cris tot mai ocupata cu Mihaita si burtica. Of, e tot mai pustiu, Tare rau imi pare [mamica] de [zana] (7 ani) si [copil] (2 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici racusoarele mele dragi![pup][olala] Am absentat motivat[:D]...ne-am mutat. Nu va imaginati ca am castigat la Loto si ne-am luat ceva...nop..cu chirie, la 2 camere...sa stam singurei (ca si asa suntem 4, noi astia singurei[:)] ) Inca sunt cu saci peste tot...dar calculatorul e montat de luni, iar duminica seara ne-am mutat efectiv[:D] Sper ca toata lumea e bine![flo] Va pup dulce![pup] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2053686990104281140KDHdHx"]poze aniversare 1 an[/url] Ami, mami de David Alexandru (26 iulie 2001) si Luca Gabriel (31 octombrie 2008) "Oamenii s-ar putea sa nu-si aminteasca exact ceea ce ai facut sau ceea ce ai spus, dar intotdeauna isi vor aminti cum i-ai facut sa se simta."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...