Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (89)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s]La multi ani, Vladut![s]Ghiocel sa iti traiasca minunea, sa fie sanatos si fericit! Si norocos si iubit si sa va bucurati din plin de el! Sa ai o copilarie fericita si numai pace si dragoste in jurul tau, Vladut! [s] La multi ani Daria![s] "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacramioara, sanatate lui Stefi si bine ca e OK. Se poate sa fi fost o indigestie, Calin a avut si el asa, a vomat din senin intr-o zi, si noaptea nu urmatoare, cealalta. Si de la ceva care nu ii picase bine. Iar cu apa pe care o bea asa multa ... eu ma rog de Calin sa bea. Oricum vezi si tu cum evolueaza si eventual mai vezi si alti doctori, daca ceva te nemultumeste. Daria si Vladimir, La multi ani![bum] Acu, nu dati cu rosii ca nu stiu,[:D] da cine e Vladut, nascut in noiembrie? Ca am crezut ca e Vladutul Herrei, dar dupa lista e in septembrie. Si fiindca ne pregatim de serbarea de Mos, aveti de recomandat vreun MOS descurcaret cu copiii, care sa stie sa vorbeasca si sa intre in atmosfera, ca cel de anul trecut nu s-a descurcat foarte bine? Pupicei. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, Urez si eu La Multi ani! sarbatoritilor,cu scuzele de rigoare. Stiu ca intru rar,dar nu mai am cand din pacate,mai citesc pe aici,uneori zilnic,dar recumosc destul de rar inca. Am intrat sa intreb daca stiti daca Teba mai este deschis? Avem luna viitoare taiere de mot la finuta si nu stiu de unde as putea lua haine de calitate ,dar nu f scumpe....eu la copii nu prea am mai luat de pe la noi,am luat de pe site-uri de afara,dar la reduceri si acum pana luna viitoare nu prea sunt reduceri afara...si sunt in pana de ideii de unde sa cumpar hainute,papucei...etc. multumesc anticipat de idei. Va urez o seara buna si multa sanatate la copii(si noi am avut ceva probleme de sanatate,acum stam cu frica cu gripa asta....of) Paula si iubirile ei! Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)si Cosmin Mihai(d.n.1.10.2006) [url="http://community.webshots.com/user/alipiticot"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui connie1974
Lacramioara, sanatate lui Stefi si bine ca e OK. Se poate sa fi fost o indigestie, Calin a avut si el asa, a vomat din senin intr-o zi, si noaptea nu urmatoare, cealalta. Si de la ceva care nu ii picase bine. Iar cu apa pe care o bea asa multa ... eu ma rog de Calin sa bea. Oricum vezi si tu cum evolueaza si eventual mai vezi si alti doctori, daca ceva te nemultumeste. Daria si Vladimir, La multi ani![bum] Acu, nu dati cu rosii ca nu stiu,[:D] da cine e Vladut, nascut in noiembrie? Ca am crezut ca e Vladutul Herrei, dar dupa lista e in septembrie. Si fiindca ne pregatim de serbarea de Mos, aveti de recomandat vreun MOS descurcaret cu copiii, care sa stie sa vorbeasca si sa intre in atmosfera, ca cel de anul trecut nu s-a descurcat foarte bine? Pupicei. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Radu Ghilas, actor la Teatrul National. Nu am numarul lui de telefon, din pacate, dar mie mi-a placut de el anul trecut la serbarea de Craciun. Il stiam ca actor si cand l-am vazut dezbracat de costum nu mi-a venit a crede ca e el. Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alipiticot
Am intrat sa intreb daca stiti daca Teba mai este deschis?
Din cate stiu eu a fost vanduta si preturile acum sunt ceva mai mari... Nu am fost personal, mi-a spus o prietena.... Acum vreo luna.. poate mai putin. Lacramioara si [zana] Stefania Iulia [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa fie complet tacamul.... cand am ajuns acasa... am constatat ca pe burtica si fundulet e plina de bubite.... care scarpinate s-au facut oribile.... I-am dat urgent antialergic si am dat-o cu apa de tarate.... Tocmai venisem de la pediatru.... Dar nu o dezbracase... desigur [bang][bang][bang] Imi vine sa-mi iau campii.... Lacramioara si [zana] Stefania Iulia [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de lamurire Lacramioara si mersi Oana. Am eu nr. lui, ca ne-am intersectat o data, mai demult. Eu stau cam cu stres ca nu stiu ce tuseste asta micu. Doar asa din cand in cand, dar mi se pare si gatul putin rosu, ca m-am uitat. Sper sa nu fie decat alarma falsa. Oana, ce-ti face puiul? Lacramioara, ce face Stefi, acu si cu bubite, saracuta? Sanatate. Eu mai lucrez cate ceva la calendarele de sarbatori, sper sa nu se considere reclama, dar va invit sa vizitati blogul meu, www. calendare2010. blogspot. com, (am pus niste spatii dupa ., pe care le scoateti voi) poate va place ceva de acolo. Oricum, orice design poate fi adaptat la solicitari, asa ca nu ezitati daca va intereseaza vreun model. Teba am impresia ca mai este deschisa, dar nu stiu daca mai gasesti ceva de Doamne ajuta, eu a intrat acum vreo 2 saptamani, dar nu am gasit nimica. Adevarul e ca am cautat pentru mai mare, nu stiu pentru cei mici ce era. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara, LA MULTI ANI VLADIMIR si din partea noastra! la gradi minunea cu spirtul pe clanta usilor a tinut doar saptamana trecuta din pacate... eu hainute faine si nu foarte scumpe am vazut la magazinul irina schroter, langa carrefour felicia. Constanta, am sa intru sa ma uit la calendare, sper numai sa nu uit. Iulia - deci pana la urma a mancat ceva sau ... ce v-a spus pediatra?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...