Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (89)


Recommended Posts

Herra, Carmen, palmyrah, multumesc pentru sustinere.... Din ce am mai citit eu dupa tulburari digestive cum a avut ea se pot face alergii alimentare, elementul de imunitate al tubului digestiv fiind perturbat. I-am dat antialergic si dimineata era mai bine. La medic nu mai merg... daca nu ai gripa porcina.... nu se uita nimeni la tine... parca au inebunit cu totii.... Lacramioara si [zana] Stefania Iulia [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] La multi ani, Vladimir, Daria si Andrei![s] sa fiti sanatosi si voiosi! mamicilor de Matei, sa ne traisca baietii si sa ne fie sanatosi! eu nu mai am nici un stres cu gripa, m-am vaccinat la creieri si gata[:)] atita doar, nu mergem la mall si din astea, oricum nu imi placea, acum am si motiv ;) eu stiu un baiat care face pe mos craciun. nu e actor, dar are referinte bune. ps - pe cine am sunat de la Londra? [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iulia-stefy
... La medic nu mai merg... daca nu ai gripa porcina.... nu se uita nimeni la tine... parca au inebunit cu totii.... Lacramioara si [zana] Stefania Iulia [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] [b]Bazar pentru SEBI [/url]
Da, si daca ai iti dau voie sa bei ceai de echinaceea... si te trimit acasa! Noua dna dr de familie ne-a recomandat vit A+D2 pentru intarirea organismului... zice ca daca iei vit D nu se prinde nici un virus de tine! Noi incercam... parca la cat suc de catina bem zilnic mai are importanta daca luam si o pastiluta de A+D2? "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am vazut un nou tip de Bakugan si le-am luat la copii. Aseara imi spune Matei..mama stii ca ieri a fost Sf. Matei? O dau cotita si spun: stiu...uite de aia ti-am luat o jucarie...fetelor ce ma fac...ca pe Otto mereu il protejez si am grija de nevoile lui...iar la Matei m-am invatat ca se descurca? Inca fac lectii cu Otto, inca stau la spatele lui...ca daca-l las singur....sta si se uita pe pereti si pierde timpul....in vreme ce Matei isi scrie singur, termina repede si e foarte rapid si bineinteles ca face si corect si ingrijit. Imi dau seama ca nu impart atentia in mod egal...si realizez ca si ei vad asta...unul profita...altul imi spune ca-l iubesc mai mult pe calaltalt si de aceea nu-i acord la fel de mult timp. Cum sa ma impart??? Aveti sfaturi? Anca sa-ti traisca Mateiul si la multi ani si pentru ceilalti Matei!!! De asta mi-e ciuda...ca de sf. Mihail si Gavril a fost si ziua mea si a lui Otto si am facut pregatiri...iar de Sf. Matei...nici n-am stiut cand e...Sunt sau nu mama denaturata? O zi frumoasa, Gabriela si baietii PS. Daca aveti nevoie de aripioare ingerasi, aureole si baghete...va stau la dispozitie...sau vreun costum anume: daca stiu din timp va pot ajuta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
eu nu mai am nici un stres cu gripa, m-am vaccinat la creieri si gata[:)] atita doar, nu mergem la mall si din astea, oricum nu imi placea, acum am si motiv ;)
Ba eu as merge si la mall. Am ajuns la concluzia ca mai bine fac gripa intr-un stadiu usor... si scap de pitici la creier... Problema e ca nu avem timp sa ajungem la Mall! Ca, la cata engleza trebuie sa facem zilnic plus de 2 ori pe saptamana tenis si inot si mai nou mergem si la dansuri - ca de saptamana trecuta copilul meu vrea sa se faca actor si trebuie sa invete sa danseze corespunzator! Cica poate fi om de stiinta in timpul liber! - seara nu are destule ore...
Citat:
eu stiu un baiat care face pe mos craciun. nu e actor, dar are referinte bune.
Si eu stiu pe cineva, a fost la Dana la centrul ei Mos Craciun si a ajuns si la mine acasa de doua ori... nu am fost super incantata dar... merge,e actor la Teatrul National... e profesionist insa nu a facut chiar show... adica fara povesti si fara caldura... dar in poze e super... Dau nr de telefon doritorilor.
Citat:
ps - pe cine am sunat de la Londra?
I have no idea... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, M-am dumirit, luni, pe 16 noiembrie a fost Sf. Matei. La multi ani Matei[s] de Anka buli, de Gabriela, de Andreea aminoreanu, de Nicoleta belnicol, de Simona simo78... sper ca nu am sarit nici un Matei pe drum... La multi ani copii frumosi si sa fiti sanatosi si fericiti![s] "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci, merci [flo] Gabi, trebuie sa ai mare grija[pup]. nu vreau sa te fac sa te simti vinovata, dar stiu frati care nu se inteleg, mari fiind, tocmai pt ca au fost tratati diferit in copilarie. vai, ce la activitati aveti ... moama... cine imi da si mie un nr de tel de la un club de tenis din zona alexandru? Cristina ... parca? [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...