Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (89)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

va asteptam la umanitare pe http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170&whichpage=1 SA O SALVAM PE ALINA CITITI NU IGNORATI SI DONATI DACA PUTETI MULTUMIM www.alinadonescuumanitar.blogspot.com SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe puetere sa o ingrijeasca Camelia Costea: DOAMNE AJUTA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua. Dimineata am deschis si eu TV-ul la stiri. Mare greseala. Ce bine era cand auzeam stirile asa, de pe la colegi, ca nu prea le bagam in seama. Asa...m-am cam speriat, pe bune. Cazuri mortale?!?! Eu ziceam ca e totusi o banala gripa, ca orice gripa. Neplacuta, desigur, dar...Incerc totusi sa ma remontez si sa ma tem mai mult de posibila psihoza in masa decat de...Incerc. Cert e ca am zis stop iesirilor in locuri aglomerate cu Stefan. Ne plimbam prin parc, se joaca in continuare afara, in jurul blocului...dar evitam spectacolele de teatru, locurile de joaca. Duminica am fost la Casa M Eminescu si am vazut un filmulet frumos despre spatiu, despre planete. A venit numa bine ca ne-am mai dezghetat si noi...am urcat si apoi coborat Copoul pe jos. Am cules frunze si castane, am mancat covrigi calzi...a fost frumos. Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of, eu nu stiu daca sa-l mai duc la tenis sau nu... acolo vin copii de toate varstele, in plus se desfasoara in sala de sport a unui liceu...
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...