Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trombofilia, o cauza a infertilitatii - 50 -


Recommended Posts

fly cam asa imi aduceam si eu aminte, de aia nu am zis nimic cand am auzit de p neamt. sara daca e cu ochisori, dai de baut la majorete ! [majoreta] daca nu, ne imbatam impreuna [alcool] daca nu as fi facut beta, azi eram pe pereti. si la mine se lasa asteptat. ceva spoting anemic de 2 zile, dar atat. deja trebuia sa fiu z3. cu valoarea mea < 0.1 nu am ce iluzii sa imi fac, cu toate ca m-a batut gandul de vreo 2 ori ca poate e gresit beta; dar e synevo, cu floraria din colt asa ca ... astept. ca doar nu oi fi intrat brusc la menopauza [:D] --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui flyhigher77
hahaa e vina mea, ca si azi sunt total defazata, iau 1 doza/zi de femibion, ca-s cate 2 pastile diferite care se iau in priza unica! Insist pana ne intelegem [pup][afro] [gravired] 13+
Aha, dar restul vitaminelor le iei cate 1/zi, da? [pk] --------------------------------------------- --------------------------------------------- 2 sarcini oprite in evolutie la 8 sapt. FVL heterozigot + Mutatia C677T HOMOZIGOT in gena MTHFR + LA pozitiv Yestarday, all my troubles seemed so far away Now it looks as thought they're here to stay...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui QiaoBing
fly cam asa imi aduceam si eu aminte, de aia nu am zis nimic cand am auzit de p neamt. sara daca e cu ochisori, dai de baut la majorete ! [majoreta] daca nu, ne imbatam impreuna [alcool] daca nu as fi facut beta, azi eram pe pereti. si la mine se lasa asteptat. ceva spoting anemic de 2 zile, dar atat. deja trebuia sa fiu z3. cu valoarea mea < 0.1 nu am ce iluzii sa imi fac, cu toate ca m-a batut gandul de vreo 2 ori ca poate e gresit beta; dar e synevo, cu floraria din colt asa ca ... astept --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
Uite de-aia mai bine taceam pana aveam un rezultat sigur. Ca acum v-am pus si pe voi pe jar si ma fac de rusinica daca n-o fi decat o intarziere tampita. Mi-e atat de frica de rezultat!! [q][q] Maine dim merg la Synevo, dar mi-au spus ca probabil nu-mi vor da analizele tot maine, iar la urgenta nu pot face, pt. ca e vineri. --------------------------------------------- --------------------------------------------- 2 sarcini oprite in evolutie la 8 sapt. FVL heterozigot + Mutatia C677T HOMOZIGOT in gena MTHFR + LA pozitiv Yestarday, all my troubles seemed so far away Now it looks as thought they're here to stay...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, nu am mai intrat ca am asteptat rezultatele analizelor si le-am primit mi-a iesit mutatia C677T genotip heterozigot si mutatia A1298C genotip heterozigot va rog sa ma ajutati, am 2 sarcini oprite in evolutie la 17 saptamani si respectiv 9 saptamani, eu sunt din arad si as vrea sa stiu unde sa merg mai departe cu analizele la ce dr ? daca stiti in timisoara vreun dr
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SARA doar nu ai fi fost atat de egoista sa stai singurica pe jar pe gerul asta. du-te la medsana si ai rez in aceeasi zi ! Tel: (021) 408.78.00 --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui danylini
Buna fetelor, nu am mai intrat ca am asteptat rezultatele analizelor si le-am primit mi-a iesit mutatia C677T genotip heterozigot si mutatia A1298C genotip heterozigot va rog sa ma ajutati, am 2 sarcini oprite in evolutie la 17 saptamani si respectiv 9 saptamani, eu sunt din arad si as vrea sa stiu unde sa merg mai departe cu analizele la ce dr ? daca stiti in timisoara vreun dr
cam asa i-au iesit si lui fly. cred ca balanta te poate ajuta cu hematolog in tm. activeaza-ti pm --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SARA te-am innebunit azi, dar ma ierti pt ca tin la tine [:D] beta poti sa o faci oricand, nu numai dimineata pe nemancate. la medsana recolteaza pana seara la 18. --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aristica [pup] nu stiu de ce saptamana trecuta m-am gandit la tine, cum mai esti? Danilini ti-am raspuns dincolo imi pare rau ca si tu esti mutanta ma bucur ca ai aflat [flo]
Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mare
Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 Povestea ta printesa...povestea noastra [URL="http://ingerasulgabriela.blogspot.com/"]O viata ... nascuta din doi[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...