Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Ela!!! (632)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui didi32
Kitty draga cum sa nu ma gandesc la voi, fac ca Ralu si stau cu voi pana plecati toate la odisee. Acum incearca sa te linistesti, stiu cum e, dar din pacate n-avem ce face. O sa fie si luna urmatoare, asa trebuie sa te gandesti, da?[pup][pup][pup]ici sa treaca supararea cat mai repede!Si ca tot veni vorba, La multe lunite Ralu pt printesa ta care face azi o luna!!!!! Sa fie sanatoasa si cuminte, ca frumoasa e de-ti vine s-o mananci!Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
align="right" id="quote2">[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]multumim mult de tot.bafta multa maine si in sapt ce urmeaza. iti doresc din tot sufletu sa ti se indeplineasca visu de a deveni mamica.Cosmi te asteptam mai des p aici,chiar dc numai sunt fetele vechi. bafta si tie la hsg si te asteptam cu vesti bune [pup]Lorena ma bucur k ai reusit sa pleci. sa te ajute DOmnu sa iti gasesti de munca repede si sa te stabilesti acolo. sa ne ti la curent cu vestile. [pup]Paula, Cami, Katy, Anca, Draguta, Bibitica si pt restu fetelor [pup][pup][pup][pup][pup][pup]noi suntem bine, mai caraim, mai radem, mai plange, ne mai alintam si uite asa trece ziua. e greu, dar frumos. iar timpu trece de nici nu iti dai seama [bang] parca ieri veneam aksa din spital si nu stiam ce sa-i facem, iar azi deja are o lunita.sa stiti ca nu v-am parasit, citesc cum imi da mandra bilet de voie, dar nu mai apuc sa si scriu mereu. Bebelu cu cea mai frumoasa buburuza [bebic] Natalia Maria (30. 12. 2010) id="purple">id="Script MT Bold">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bebelu[pup], Natalia are deja u luna, multe inainte si multi, multi ani, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea[flo]

 

cora am o prietena care dupa indelungi tratamente,multi ani ,nu a reusit, doctorul nu i-a mai dat sanse, atunci avea 39 de ani, s-a hotarat sa infieze o fetita, avea 3 luni fetita, dupa ce au luat-o acasa la 3 luni a ramas si ea insarcinata si a nascut tot o fetita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...