Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Ela!!! (632)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui draguta
bebelu[pup], Natalia are deja u luna, multe inainte si multi, multi ani, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea[flo]cora am o prietena care dupa indelungi tratamente,multi ani ,nu a reusit, doctorul nu i-a mai dat sanse, atunci avea 39 de ani, s-a hotarat sa infieze o fetita, avea 3 luni fetita, dupa ce au luat-o acasa la 3 luni a ramas si ea insarcinata si a nascut tot o fetita
align="right" id="quote2">Draguta,se mai intampla si minuni,mie nu mi s-a intamplat pana acum[:)],dar daca adoptam imi iau gandul de la dri,inseminari,fertilizari,vitamine,aspenter si alte nebunii,sunt convinsa ca vom iubi un copil fara limite si ne va fii suficient[pup]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corina_s
cora, toate analizele au iesit bine, dar nu se intampla sa vina bebe?sau trebuie si ceva tratat?..eu nu prea stiu povestea ca fetele mai vechi de pe aici[:I]http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
align="right" id="quote2">Corina,sotul meu are spermatozoizi putini si lenesi,cu motilitate mica,si eu am ovulatie in fiecare luna dar ovocitele nu sunt de buna calitate[bang],trist ,dar adevarat[q]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui didi32
Of Cora, prin cate ai trecut si tu! Imi pare rau sa aud cat te-ai chinuit. Sunt convinsa ca si un copil adoptat va va lumina vietile si-l veti iubi mai mult decat orice pe lume [pup]Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
align="right" id="quote2">Iti doresc ca acest FIV sa fie primul si ultimul,sa fie cu noroc si sa vina o pereche de gemeni frumosi si sanatosi[pup][olala]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cora, [pup][pup][pup] pentru incurajare

ti se poate intampla si tie o minune, doar ca nu putem controla noi asta

daca tin eu minte bine, a mai dat cineva de pe forum o veste buna..tot cu probleme de genul asta

eu zic, daca poti, sa iti propui sa nu te mai stresezi, sa nu mai urmaresti ovulatia, sa nu mai faci calcule.. si poate cu mai putin stres o sa vina si [bibe]

eventual gaseste si o activitate care sa iti ocupe timpul..

o posibila activitate e si procedura de adoptie [flo]

 

http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...