Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Ela!!! (632)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui didi32
Multumesc Cora! Sa dea D-zeu sa fie ultimul! Stiu ca intr-o zi vei avea si tu un bebe al tau, intr-un fel sau altul![pup]Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
align="right" id="quote2">Stiu ca asa va fii in cele din urma,dar Dzeu ne incearca rabdarea si credinta[pup]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bebelu e superba Buba[olala]

Cora imi pare rau ca nu a fost cu succes IA-ul,iti urez succes cu adoptia,sunt sigura ca-l veti iubi tare mult si mai stii,poate DD o sa va rasplateasca si o sa faca si o minune[pup]Aaaa si cu stresul o fi si ala un factor, insa cum zici si tu tot voia lui Dumnezeu e pana la urma.

Didisor,Draguta,Corina[pup]

 

Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">

 

 

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]

id="size1">id="blue">

"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"

Amos Bronson Alcott

id="red">id="size1">
id="right">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim mult detot fetelor. sa va dea DOmnu la fiecare cel putin o mica minune cum e a mea si sa va lumineze fiecare clipa din viata. [pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

nu va pierdeti nici o secunda speranta k veti deveni mamici. niciodata nu se stie ce va este pregatit.

 

am mai pus acu cateva poze [:D]

 

 

 

 

Bebelu cu cea mai frumoasa buburuza [bebic] Natalia Maria (30. 12. 2010) id="purple">id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Bebelu arati super,felicitari.Auzi da o bucata de tort nu dai si la noi.Ne-ai aratat numai,sa balosim aici[:D][pofta]

 

Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">

 

 

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]

id="size1">id="blue">

"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"

Amos Bronson Alcott

id="red">id="size1">
id="right">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui didi32
Ralu, cum arata tortu' ala [pofta][pofta][pofta] Buburuza e superba, are niste falcuteee, cred ca pupi toata ziua la ele, nu? Si tu arati super, nici nu zici c-ai nascut de-o luna, bravo!Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
align="right" id="quote2">i-a dat tasu comanda special pt mandra lui[:D]daaaaa...toata ziua o pup. imi vine sa o mananc asa..mi-e super draga. mai ales k a inceput si ea sa se rotunjeasca, ca atunci cand am iesit din spital, era piele si os, mi-era si frica sa pun mana pe ea,dc se rupea [:D] eee..eu mai am burtica de dat jos. au ramas tonele de dulciuri care le-am bagat in mine p durata sarcinii. asteptam ok de la dr sa ma apuc de abdomene. in rest, sunt multumita de cum suntsa speram ca raman asa. [:I]Bebelu cu cea mai frumoasa buburuza [bebic] Natalia Maria (30. 12. 2010) id="purple">id="Script MT Bold">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza
Da Bebelu arati super,felicitari.Auzi da o bucata de tort nu dai si la noi.Ne-ai aratat numai,sa balosim aici[:D][pofta]Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]id="size1">id="blue">
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"Amos Bronson Alcottid="red">id="size1">
id="right">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">scuze cosmiuite special pt voi [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]Bebelu cu cea mai frumoasa buburuza [bebic] Natalia Maria (30. 12. 2010) id="purple">id="Script MT Bold">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa mai merge[:D]Sa ne mai creasca popoul oleaca[:I]

[pup]

 

Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">

 

 

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]

id="size1">id="blue">

"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"

Amos Bronson Alcott

id="red">id="size1">
id="right">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...