Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Ela!!! (632)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Neata fetelor si de la mine!Mai este cafea?Ela felicitari [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si la termen![pup][pup]Didi bafta astazi![pup][pup]Cosminuta iti tin si eu pumnii la HSG!Sa aveti fetelor , toate , o saptamana minunata![pup][pup][pup][pup]la toata lumeaDoamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
align="right" id="quote2">Neatza girls,Luci ce zic uratii?pe mine au inceput de ieri sa ma piseze, isi anunta prezenta in curand [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetele

lia super semnatura sa vina barza aia chioara mai repede la noi cred ca sa ratacit[:D]

bebelu[pup] super pozele sa-ti traiasca printesica si la mai multe luni inainte, sa creasca mare, sanatoasa si voioasa, foarte bine arati dupa nastere bravo

[ruga] cosmi, didi sa vie totul bine azi

fetelor va doresc un inceput de saptaman frumoasa si linistita si cu multe liniute II

simo ma bucur ca esti bine si sper sa-si rezolve lore cat mai repede cu serviciul

[flo][flo][flo]

 

GRAFIC

Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
fetelor pup pe toateeu acum sunt foarte departe de sotul meuacum sunt la masa cu mihahegarty ...... graviduta si cu simonaS81.....deci dupa cum ati si presupus sunt in londraam venit la simo si acum merg la miha pana incerc sa ma stabilesce foarte frumos aici iar fetele sunt cele mai minunate prietene[olala]va multumesc ca ati intrebat de mine si o sa va tin la curentam pus mana pe burtica lui miha si eu si simo sa se ia si la noiva pupam toatemulte liniute[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
align="right" id="quote2">Loreid="purple"> sigur bunul DD te va ajuta sa reusesti. Sa-I multumesti Lui pt ca ai intalnit doua fiinte minunate ( Miha si Simo) care cu siguranta iti vor fi alaturi [pup] pe toate 4 ( adik si pe bb)Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Neata fetele cucuiete! Am venit si eu la cafea [:D] dak mai este Eu astazi sunt in prima zi de vacanta [pk]Ieri am fost cu copii la patinoar si tot ieri am devenit " bunica" [olala] mi-a fatat cateaua 6 grasunei [alcool]Ancuta , in curand [gravired]
align="right" id="quote2">felicitari ankca pentru catelusi [olala][olala][olala] ce frumos, vreau si eu unu[:D] dar nu am unde sa-l tin[q] ca stau in garsoniera si nu am loc[pup]GRAFICAnul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
DRAGUTA [pup][pup][pup] multumesc mult de sustinere! [pup] Si pe mine m-a indus in eroare pata aia. Eu cred ca mai aman o luna HSG-ul pt ca am bagat multi bani in renovat. Astazi am plans in Biserica la gandul ca eu s-ar putea sa nu am niciodata bebe. Dupa 2 ani de asteptari te iau tot felul de ganduri negre.http://lt1m.lilypie.com/ZZMDp2.png[ruga] ca in 2011 sa devin [mamica]!
align="right" id="quote2">Katyid="purple"> [neand][neand][neand]Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Madutza_21
SUBSCRIU[:D]SI EU AM FOST TOT CU GANDUL LA BEBE VREUN AN DE ZILE (NUMAI EU STIU DE CATE TESTE NEGATIVE AM AVUT PARTE)DAR NU A FOST SA FIE..DUPA ACEEA M-AM IMPACAT CU IDEEA, NICI NU MAI FACEAM TEST DE SARCINA, ASTEPTAM DOAR CICLUL..SI TOCMAI PE CAND NU MA MAI ASTEPTAM...PAC! SURPRIZA[olala]AVETI INCREDERE CA O SA FIE BINE, SI INCERCATI SA VA DETASATI UN PIC...VA[pup] MADA![gravi] +4
align="right" id="quote2">Madaid="purple"> [pup]Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...