Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Ela!!! (632)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Neata fetelor si de la mine!Mai este cafea?Ela felicitari [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si la termen![pup][pup]Didi bafta astazi![pup][pup]Cosminuta iti tin si eu pumnii la HSG!Sa aveti fetelor , toate , o saptamana minunata![pup][pup][pup][pup]la toata lumeaDoamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
align="right" id="quote2">Neatza girls,Luci ce zic uratii?pe mine au inceput de ieri sa ma piseze, isi anunta prezenta in curand [:)]
align="right" id="quote2">Moni nu stiu ce sa-ti spun [alcool]Astept sa vad ce se intampla , dar parca ma apasa pesimismul Tie cand ar trebui ( mai bine zis nu ar trebui) sa vina?Cum stai cu dieta?[pup][pup]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
align="right" id="quote2">mai pe mine cam maine ar trebui sa ma loveascaprogresez greu cu dieta :(
align="right" id="quote2">Tin pumnii sa nu te mai loveasca cel putin 9 luni [pk][pk][pk][ruga] sa vi cu un test pozitiv si-ti fac si putina galerie [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
align="right" id="quote2">hahaar fi suppeeeermultumesc mult, sa stii ca si eu te sustin, suntem colege apropiate de suferinta ca si perioada [:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ankcta Sa-ti traiasca puiutzii[pup][pup][pup][flo][flo][flo]

 


In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="orange">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Book Antiqua">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Neata fetele cucuiete! Am venit si eu la cafea [:D] dak mai este Eu astazi sunt in prima zi de vacanta [pk]Ieri am fost cu copii la patinoar si tot ieri am devenit " bunica" [olala] mi-a fatat cateaua 6 grasunei [alcool]Ancuta , in curand [gravired]
align="right" id="quote2">Ancuta.....ce frumos.....catei[olala][olala][olala]....Sa ai o vacanta frumoasa si sa te relaxezi si poate vine si bebe repede.[pup]"My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...