Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Ela!!! (632)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetele[pup][pup]

cam tarziu pentru cafeluta dar merge si acum una mica[:)]

 

Simona v-am admirat in poze, ce frumos ca v-ati intalnit la masa , ce mica e lumea!cum te mai simti? [pup] si pentru miha[pup] si pentru lorena

LIa ce devreme ai ovulat, deci outzele tale sunt in mare forma[pup][pup]

 

luciana cum stai cu simptomele[pup]?

 

[pup][pup][pup] tuturor fetelor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
buna fetele[pup][pup]cam tarziu pentru cafeluta dar merge si acum una mica[:)]Simona v-am admirat in poze, ce frumos ca v-ati intalnit la masa , ce mica e lumea!cum te mai simti? [pup] si pentru miha[pup] si pentru lorenaLIa ce devreme ai ovulat, deci outzele tale sunt in mare forma[pup][pup]luciana cum stai cu simptomele[pup]?[pup][pup][pup] tuturor fetelor
align="right" id="quote2">Nu stiu [alcool]Mai simt cate un ovar , mai niste dureri de menstra , acum de exemplu nu simt nimic...[:-@]doar o durere de cap care ma sacaie...dar deja de o saptaman tot ma doare capul (nu chiar tot timpul si nu f tare dar...)Tu cum esti?[pup]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sarah199065
fetele,dar ce e cu durerile astea de cap?[q][q][q]ma cam speriati![q][q][q]2011 imi va aduce bebe mic!
align="right" id="quote2">Sarah la mine se mai intampla inainte sau dupa menstra sa ma doara capul cate o zi intreaga si sa nu-mi treaca cu nimic , dar acum de o saptamana incoace ma termina.Poate e si de la oboseala ca ma simt si f obositaDoamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...