Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Ela!!! (632)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui draguta
Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Citat:
citat din mesajul lui draguta
Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Asa ca singurul simptom valabil pentru mine ar fi o intarziere de cel putin 3-4 zile [pk][pk]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
align="right" id="quote2">si la mine la fel, asa ce m-am saturat de atatea simptome false[bang]
align="right" id="quote2">Adevarul e ca nu ma pot abtine sa nu ma intreb :"Oare simt asta pt ca sunt insarcinata?" , dar ma cert repede si-mi iau gandul si-mi repet ca singurul lucru care imi va da de banuit e intarziereadar nu mai am mult si aflu [:D]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
align="right" id="quote2">DOamne-ajuta! ai mai avut intarzieri?
align="right" id="quote2">Din pacate da [bang]Luna trecuta a intarziat aproape doua zile.Eram asa sigura ca nu mai vine , ca si dupa aveam impresia ca vine mai putin si mai altfel si ca pe a doua zi se va opri , si ca totul a fost de la implantare[q][q]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
SA te ajute DD sa NU vina!Ancuta , in curand [gravired]
align="right" id="quote2">doamne ajuta Anca .Promit ca voi sta cu biciul pe barza pana vine la fiecare dintre voi [pup]Dar gata nu ma mai agit ca iar o ia imaginatia mea razna[alcool]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CAPITOL NOUid="red">id="size4">[flo][flo][flo][pup][pup][pup]

 


In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="orange">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Book Antiqua">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
buna fetele[pup][pup]cam tarziu pentru cafeluta dar merge si acum una mica[:)]Simona v-am admirat in poze, ce frumos ca v-ati intalnit la masa , ce mica e lumea!cum te mai simti? [pup] si pentru miha[pup] si pentru lorenaLIa ce devreme ai ovulat, deci outzele tale sunt in mare forma[pup][pup]luciana cum stai cu simptomele[pup]?[pup][pup][pup] tuturor fetelor
align="right" id="quote2">n-am trecut perioada menstreid-aia apare asha[pup]pozulici[foto]TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...