Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Ela!!! (632)


Recommended Posts

Ela multe [flo][flo][flo][flo] FELICITARI!!! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] cat ma bucur ca mai pleaca cineva la odisee!! [pk][pk][pk][pk][pk] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Bob_Pixel, sigur urmezi si tu!!! Corina eu cred ca nu te abtii sa te tii de sfatul lui Ela[pk]. tocmai si eu ma gandeam sa fac fix cum a facut Ela, doar ca aveam de gand sa prestez ZILNIC [:I][:I][:I][:I][:I] p.s. azi sunt in Z10 si stiu sigur ca deja e timpul pt "prins" bebe (dupa semne:TB si mucus[:D]), dar mii ciuda tare[bang][bang][bang] ca sunt nevoita sa fac pauza cateva luni[bang][bang][bang][bang]. ei lasa, ca dupa ce tratez "bubitzele" sigur nu scap nici o ocazie [olala][olala][olala][olala][olala] viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sarah la intrebarea asta te referi? "fetele,tot citesc posturile voastre si aproape toate ziceti ca inainte sau in timpul ovulatiei aveti dureri de ovare!eu nicodata in afara de durerile de la inceputul rusilor,din prima zi nu am avut dureri de ovare!oare de ce?asta inseamna ca nu ovulez?am inteles ca inainte de ovulatie ai secretia mai abundenta!acest lucru mi se intampla dar de dureri nici vorba!" [bang]phuuu ca nu-mi dau seama cum sa fac "copy" direct din mesaj, ca ma chinui cu mouseul sa-l mut aici la scris raspuns. ma ajuta cineva cum sa fac?[alcool] Sarah, nustiu daca treb' neaparat sa ai si dureri de ovare dinainte/in timpul ovulatiei. eu personal, nu le-am avut anii trecuti (sau nu le-am observat[:I]) dar nu treb' neaparat sa ai dureri. nustiu ce spun fetele. eu de exemplu simt doar o intepatura la ovar stang sau drept.atat. dureri ce le simt, nu as spune ca is dureri, ci intepaturi care nu doare[:D] luna asta am simtit-o la stang, so, outzul meu din luna asta vine de la stangul [olala][olala][olala][olala] viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da,deny,la aia ma refeream!merci de raspuns![flo] fetele,tare as vrea un raspuns de la o persoana in cauza![q][q][q] eu singurul motiv pt care imi dau seama ca ovulez(cred)e secretia un pic mai "inchegata" sa ii zic asa![:D] mucus am inteles de pe la voi ca se cheama!aia e care cred eu?[:D] P.S:fetele,va invit pe toate la un ardei umplut![pofta][pofta][pofta] 2011 imi va aduce bebe mic!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mmmmmmmmmmm[pofta][pofta][pofta][pofta][pofta][pofta] Sarah vreau si eu ardei umpluti[olala][olala][olala] is preferatele mele[olala][olala][olala][olala] multumesc [:I][:I][:I]. p.s. Sarah, dar in a cata zi de CM esti? ai incercat metoda TB(temperatura bazala)? eu luna asta prima data o incerc si deja am ghicit/"prins" ovulatia[olala][olala][olala][olala][olala] viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sarah miroase bine ardeiul tau[:D]sa ai pofta! sarah trebuie sa urmaresti secretia, cand este mai transparenta atunci va avea loc ovulatia dar daca ai contact poti sa nu-ti dai seama, e oricum dupa ziua8, depinde de cate zile are CM al tau, dar presteaza cat de des poti[pup][pup] Ella82 felicitari, sarcina usoara si la termen[flo] duphastonul l-ai luat din proprie initiativa sau ti l-a recomandat doctorul? ai facut si stimulare?[pup][pup] Kitty maine esti si tu la titlu[:D][pup], poate si alte fete
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...