Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Ela!!! (632)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Felicitari Ela!!! [pk][pk][pk][pk][pk] sarah199065 la mine au fost luni cand ma durea ovarul stang sau drept, alte luni in care nu simteam nimic doar acel muscus transparent si lipicios gen albus de ou care atesta ovulatia, mi-am luat si TB care la vine a fost forte exacta eu stiu ca ovulez foarte bine si in fiecare luna am facut mai multe monitorizari [pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Buna dragutele iubitele!!! [pup][pup][pup] Ancuta , in curand [gravired]
tu ce mai faci? in ce stari mai esti? fetelor mai stiti ceva de bella, ca parca nu a mai intrat de mult lore ce mai face oare? [pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D][:D][:D] sarah, da' tu ai doar 20 de ani si deja te mariti? [:0] am tras cu ochiul la profilul tau[:I][:I][:I] si acolo scrie ca ai 20 de ani. so, esti cea mai tinerica dintre noi[:D]? sau yo ma gresesc?[:-@][:-@][:-@] viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula, sper sa te ajute tratamentul naturist, care il incepi. si in curand si tu sa ne dai vestea cu II [pk][pk][pk][pk] mi-am facut si eu "copy" lista cu plante care ai mentionat-o aici. ca s-o am si eu pt orice eventualitate [;)] [;)] [pup] viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...