Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

*LMA - Ghiocei de martie aprilie 2006 !* (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 186
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sa va traiasca!

si sa va bucurati de amandoua comorile!

 

mult inainte! [pup]

 

Copilului mic da-i radacini, celui mare– aripi sa zboareid="size1">id="purple">

sanzianaid="purple">[mamica] de pestisori id="purple">flavia [19.03.2006]id="pink"> si felix [26.02.2011]id="limegreen">id="size1">

id="right">

id="left">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza examenelor partiale de saptamana asta am amanat amnio pentru 19,deci martea viitoare.Nu are importanta daca e bebe baiat sau fata,la fel de mult iubit si dorit va fi,singura mea cerinta e sa fie sanatos[olala].Oricum noi nu ne oprim la 2[:D]...deci si daca e baiat...perseveram pana vine si o fetita[:D].Uite la familia Beckham...al 4-lea bebe nascut zilele astea e fetita dupa 3 baieti[olala]...deci perseverenta da roade[:D]
id="left">Carmenid="red">,pozici cu scumpa ta mica...unde putem vedea?Cum te descurci,cum doarme minunea noaptea?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Salutare, salutare [pup]! Delia, vine o fetita sau un baietel? Felicitari mamicilor care au avut curajul de a o lua de la capat cu sarcina, nastere si scutece. Eu raman in tabara celor pentru care o data a fost suficient. Alex e mare: 115 cm si 26 de kg, vorbeste, vorbeste si iar vorbeste, e pasionat de masini, calculator, numere, desen ... Ne pregatim de gradinita si speram ca anul acesta vom avea mai putin de tras cu racelile si tusea persistenta (a avut o bronsita asmatiforma, a luat singulair 10 luni, am intrerupt de 6 luni medicamwntul si acum e bine). DianaD & Alexandru 12 04 2006 www.ghid-az.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a facut dor de voi. N-am fost pe aici de-o vesnicie….

Noi? Bine, Oana creste si tot creste…. Nu-mi vine sa cred ca la anul merge la scoala! Am fost in vacanta 2 saptamani la mare, nu-mi vine sa cred ca s-a terminat deja si am venit inapoi. A fost splendid!!! M-as fi mutat acolo. Am sa pun poze, dar cred ca le pun pe FB

In rest? Rutina, ce sa zic. Da’ o rutina din aia intensiva :-)

Ah da, in plus am inceput sa desenez si sa fac design pt haine si felicitari. Pagina mea e aici: katrinell.de

 

Va pup!!!

Wow, DELIA, esti gravida!!!!!!!!! FELICITARI!!!!!!!!!!

Carmenpit – FELICITARI pt fetitza frumoasa!!!!!

 

 


 

[flo] Catrinel,id="blue"> mama lu' Oanaid="red"> (23 martie 2006) id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow, credeam ca nu mai gasesc subiectul...

 

Catrinel, bine ai revenit!

nu mai stiam nimic de voi!

si Marc merge la anul la scoala,e inscis deja, iar Robe incepe gradi, nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul si ce copii mari avem !

 

Delia ce face burtica, e roz sau albastra? [:)]

noutati?

 

Alina, mami de Marc id="blue"> si Robertaid="red">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catrinel, a fost ceva in neregula cu bebe...si ne-am decis sa renuntam la sarcina.Incercam din nou in iarna sau primavara.Am avut o perioada grea....dar mi-am dat seama ca la 31 de ani nu am voie sa ma plang...caci am timpul de partea mea,doamne multam.

Rudy a inceput si el scoala,are teme...[:D]...ce mai,am copil mare[:)]

 

 

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...