Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

*LMA - Ghiocei de martie aprilie 2006 !* (2)


Recommended Posts

Buna seara doamnele!!! Nu am mai intrat pe aici de foarte mult timp si am postat de 2 ori va gasesc cateodata asa de greu dar nici nu prea apuc. Alex creste si el asa in ritmul permis de boala lui. Mergem la gradinita si este foarte fericit ceea ce ma bucura, este intre copii si deja are o prietena, zice ca o iubeste si sa vina la el acasa. E baiat mare!!!!! Acum ne pregatim sa plecam la bucuresti la spital iar pt 2 sapt. Sper sa intru mai des. [pup]

 

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro

veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune

pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 186
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bine v-am regasit (chiar, cu greu) - la inceput de toamna! Am si eu o intrebarica, pt mamicile de ghiocei - cati ani stati la gradi? pana la 6 jumate sau pana la 7 jumate? [flo] felicitari inca o data proaspetei mamici, CARMEN, si numai bine tuturor [flo][pup]
ziki, [mamica] de doi pestisori flavia si felix [url="www.cuibusor.blogspot.com"]4 in cuibusor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu nu l-as da la scoala pe Alex in toamna lui 2012. Daca as putea altfel l-as mai tine la gradi, in grupa pregatitoare.

Tare mi-e teama ca la anul va trebui sa fie in clasa 0, la scoala, asa cum zice noua lege a invatamantului.

Va imparti holurile si WC-urile cu copiii mari, dupa-amiaza in clasa lui vor intra cei de gimnaziu/liceu care scuipa pe mese, se suie incaltati pe mese... si stiu ce spun pentru ca lucrez intr-o scoala. Prefer sa fie mai mare cu un an cand va intra in jungla.

 

Dianaalex, am intrat pe blogul de la semnatura. Nu stiam cine sunteti si citind am gasit multa durere.

 

 

 

DianaD & Alexandru 12 04 2006id="blue">

 

www.ghid-az.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

[cit] Mai citesc pe aci...mai aflu una alta despre lumi din alte surse..mi-e dor de voi...

 

Delia imi pare tare rau, dar Doamne Doamne o sa te ajute sa mai ai bebelusi frumosi si sanatosi ca Rudy cu siguranta...

 

Catrinel sunt foarte dragute desenele...Cri e talentat la desen...deseneaza de dimineata pana seara...Asa ma bucur ca face ceva cu pasiune!

 

Dianad eu nu cred ca e pregatit ptr scoala...vreau sa evit inrolarea de anul viitor...Asa e cum spui tu...de la gradi la haosul din scoli...Mi-e groaza!

 

diannaalex ma bucur ca mergeti la gradi si ca va place. Si Cristi are o prietana la gradi si ne-a intrabat cand o sa o poata invita pe la noi pe acasa. [:D]

 

Noi am tot avut pb luna asta...Catrinel cred ca in curand o sa va intrecem la otite...[bang]...Am medicamentul minune si tot abuzez de el...Avem un noroc...Amandoi au niste amigdale cat china si polipii la fel!

 

Alina voi ce mai faceti? S-a intors sotul din Anglia? Mi-as fi dorit sa mai venim pe la voi...Mai aveti drum prin TM?

 

Va pup pe toate si sper sa mai aveti timp de povesti!

 

 

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">&Maria Eliana 19.05.2008id="red">

Cu toata dragostea!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cand am venit de la spital Alex nu prea mai vrea la gradi plange cand il duc la gradinita si trebuie sa stau cu el mai bine de jumatate de ora sa il linistesc si nu trebuie sa ma vada ca plec ca altfel nu sta. In general suntem bine mai avem zile cu mofturi si tipete dar e normal in boala lui. Va pupam si aveti grija de voi. [pup]

 

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro

veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune

pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Delia, imi pare rau!!!!! dar esti pe drumul cel bun! bafta mare de tot, iti tinem pumnii!

Miha, si oana a avut iar dureri de urechi, dar iar a trecut cu otovowen. daca nu as fi avut chestia asta, nu stiu de cate ori ar fi luat saraca Oana antibiotic.

 

pupici!!!

 


 

[flo] Catrinel,id="blue"> mama lu' Oanaid="red"> (23 martie 2006) id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...