Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

*LMA - Ghiocei de martie aprilie 2006 !* (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 186
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc de primire! [flo]

pai.. de povestit as tot povesti, ca si asa stau calare pe forum la Scutece, asa ca as putea sa povestesc si cum se vede din prisma surioarei mai mari si mai cotropite...

dar astept sa vad cum va miscati voi pe aici, ca vad ca scrieti cam rar [:)]

 

o sa revin eu, oricum! [pup] tuturor

 

.........................................................................................

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maine e Simfonia Lalelelor in Pitesti si Ali bantuie de 1 sapt cel putin ca abia asteapta sa mearga cu gradi. Le-au facut si costumatie la gradi(noi am platit[:D]), ce mai tam tam mare. Pe mine insa ma enerveaza la culme vremea asta pt ca este frig si ploua si ei o sa defileze afara[bang].

Sper sa fie totul ok, mai ales cand o vad asa de incantata sa participe la toate activitatile sunt asa de mandra de ea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Multumesc de primire inapoi! Sunt fericita ca petrecerea de la gradi i-a placut lui B., chiar daca a venit cu o intarziere de 3 saptamani. D.na dir. a fost f. draguta si l-a chemat chiar pe Spiderm.la party asa ca fost o.k. Dupa Paste vom reincepe inotul la Miramar, unde am fost multumiti si el de-abia asteapta. Chiar a inteles cand mergem in magazin sa cumparam mai putine jucarii ca sa avem bani de abonament. Stie de criza... Problema mea mare este cu pipi-ul noaptea. Eu inca am ramas la nivelul de a ma scula pe la 1-2 il pun pe olita si dimineata mai face la 7 inainte de gradi. Dar daca eu nu il pun pe olita el face pe el. Analizele sunt o.k. Ce sa mai fac? Va doresc Paste fericit si va pup! A,am uitat. Din pacate eu nu-i mai pot oferi un fratior si el este acum in faza in care isi doreste unul. Intr-o seara chiar mi-a zis ca "nu mai spun Ingerasul meu ca Doamne Doamne nu mi-a dat si mie un frate" Mi-a venit sa plang pt ca eu sunt adepta fratilor. Greu... g
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va doresc tuturor Paste fericit,sanatate copilasilor si multe surprize frumoase!

Bogdi a plecat la tara de sambata si va sta pana pe 1 mai. I-am facut o vacanta mai lunga.

Cand se va intoarce vreau sa incepem in forta cu inot si cursuri de pictura sau alte asemenea cursuri care se organizeaza la Muzeul de Arta special pt copii.

 

g

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmenid="red">,nastere usoara si bebe sanatos!!! mai ai cateva saptamani pana iti vezi minunea!Ma bucur tare mult pentru voi!

id="left">Mihaid="red">,multam mult,sa nu iti faci griji mari pentru mine.Ma incerca si pe mine viata cu una alta...dar le trecem pe toate,sanatosi sa fim.

id="left">PASTE FERICIT tuturor!!!!

 

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi. Multa sanatate pace si liniste in case si in suflete mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro veniti [url="http://bazar.desprecopii.com"] la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune [/url] [url="http://bazar.desprecopii.com/advancedsearch.asp?search=1&catid=0&SearchStr=&AllAnyExact=all&customs_criteria=1&cfs_txt_UMANITAR=Da+-+cumparatorul+alege&cfs_txt_UMANITAR=pt.+Alexandru+Hapaleti&PriceFrom=&PriceTo=&StartFrom=&StartTo=&EndFrom=&EndTo=&Exclud Str=&OrderBy=end_asc&MaxResults=10&sbmtAdvSearch=%3E%3E#results"] pt. Alexandru Hapaleti si alti copii [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...