Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari AlinaBu,Klauditza!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui camcris
cosmi[pup] sa stii ca ne gandim si [ruga] pentru tine zi sa vii cu vesti bune AlinaBu ai luat ceva tratament?, ce analize ai facut? hai ca ai facut tu ceva , ceva, ia spune aici la curioase[:D] sa aplicam si noi ca mai sti..... [pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Daca iti zic ca nu am facut nimic ba mai mult m-am ferit ma crezi ? Am fost stresata la munca si nu mi-a mai stat gandu la bebe nici 1 secunda, iar de facut ceva am facut ce face toata lumea[xinpat] dar fara gand la bebe DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si [gravi]-duta fericita! 5+ [url="http://bebesiluan.wordpress.com/"]SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc draguta [pup]

 

Va las niste [pup][pup][pup][pup][pup][pup]-ici de molipseala si am fugit la munci [pup]

Spor la [xinpat] si sa asteptati barza ca e pe drum [:D] am trimis-o eu cu amenintariile de rigoare ( o las cheala daca nu ajunge la voi )[pup]

 

DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si [gravi]-duta fericita! 5+id="red">

 

SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele[pup]

 

Alina [pup][pup][pup] sa de-a dumnezeu sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos tun[pup]

 

fetelor nu ama mai avut timp sa intru deloc pe la voi[q]...ma bucur tare ca de fiecare data cand deschid forumul mai gasesc o graviduta...hai ca usor usor plecam toate la odisee[olala]

 

eu azi plec in mini vacanta in budapesta asa ca mai intru peste o sapt. va pupicesc si sper cand ma intorc sa fie un titlu plin de gravidute.[pup][pup][pup]

 

id="red">Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AlinaBu, felicitari mamico!!!id="red">id="size5">

Iti doresc sa ai o sarcina usoara, sa vina un bebe sanatos si la termen!

Iti multumim ca te gandesti si la noi si ca te rogi si pentru noi!

 

 

Fetelor, eu incep sa alunec usor, usor in butoi....simt ca o sa-mi vina si luna asta (adica nu am dureri de menstra inca),insa nu cred ca am ramas nici luna asta[q], am aceleasi simptome ca in fiecare luna.

Sunt extrem de irascibila azi, am reusit sa ma ciondanesc si cu maica-mea la tel (saracuta, imi pare f rau acum),nici la munca nu imi convine nimic....of, noroc cu graviduta de AlinaBu care m-a mai animat.

 

[pup][pup][pup]

 

____________________________________________________________

In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra!id="orange">

Graficid="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, felicitari pt. sarcina.

[flo]

Citind ca tu in prima zi de intarziere ai avut test negativ, parca mai mi-a revenit si mie speranta ca e cu ochisori si la mine. Azi dimineata ar fi si la mine prima zi de intarziere, am facut test, Sure Check, negativ, foarte clar.

Am fost dezamagita.

Nu stiu acum cat sa mai astept pana la urmatorul test. 2 zile o fi ok?

 

---------------------------------------------

---------------------------------------------

2 sarcini oprite in evolutie la 8 sapt.

FVL heterozigot + Mutatia C677T HOMOZIGOT in gena MTHFR + LA pozitiv

 

Yestarday, all my troubles seemed so far away

Now it looks as thought they're here to stay...id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...