Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari AlinaBu,Klauditza!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

FELICITARI ALINAid="red"> sarcina usoara

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

Multumesc, fetelor, pentru ca va gandinti la mine si ma incurajati. Azi am fost la medic si aparent e destul de grav cu gripa si mai am inca 4 zile de suferit. Mi-a dat aspirina si chestii de astea soft si daca nu maine seara incep antibiotice. Ceva care nu afecteaza cica planurile mele de [bibe], dar nu ma intrebati ce e,ca nu inceleg nimic din scrisul ei, iar cei de la farmacie au zis sa revin maine daca e ceva.

Va pup.

 

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Mai primiti inca o aspiranta optimista in grupul vostru?

Incerc de 1 an si 3 luni sa raman insarcinata si nu a fost sa fie dar sunt foarte sigura ca luna asta voi ramane. As vrea sa impartaesc cu voi gandurile mele daca vreti.

Alinabu felicitari, sa ai o sarcina usoara, bebelu sa stea in burtica la mama lui pana la termen si sa fiti sanatosi.

V-am pupat pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaelafalt bine-ai venit printre noi,sedere placuta si cat mai scurta(adica sa ramai cat de repede gravidutza si sa te muti la Odisee)[pup][pup][pup]

 


In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="orange">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Book Antiqua">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua viitoarelor burticiiid="red">.Eu intru in fiecare zi sa citesc si sa ma bucur alaturii de cele care reusesc sa-si indeplineasca visul.Va tin pumnii in continuare la toate,nu vam uitat va doresc tot binele din lume si cit mai repede bebei sanatosii si frumosii.

FELICITARII DIN INIMA ALINA BEBEL SANATOS SI LA TERMENid="purple">

 

 

Mamica lui George este cu ajutorul Bunului Dumnezeu [gravired] 5+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...