Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari AlinaBu,Klauditza!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui sarah199065
Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Citat:
citat din mesajul lui sarah199065
nu ai pentru ce![flo]cum faci sa iei drept citat un mesaj?ca nu stiu![q]cu copy/paste?[pup][pup][pup]2011 imi va aduce bebe mic!o sa fiu [gravi]!
align="right" id="quote2">sarah, nici eu nu am stiut cum, dar am fost invatata tot de fete de pe forum.sus la bara unde este indicata ora si data afisarii mesajului respectiv, sunt mai multe icon-uri. ultimul din ele este "reply with quote". apesi pe ala si gata[:D]viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU
align="right" id="quote2">sa vedem daca merge...[:D][:D][:D]2011 imi va aduce bebe mic!o sa fiu [gravi]!
align="right" id="quote2">merge,merge,yupiiiiiiiiiiiiiii[olala][olala][olala]deny[pup][pup][pup][pup][pup][pup]2011 imi va aduce bebe mic!o sa fiu [gravi]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corina_s
ancuta, in fiecare capitol am avut o graviduta..deeeci trebuie sa avem si in asta [pup][pup]http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
align="right" id="quote2">Pai noi am avut si mai multe [olala] Haideti fetele care mai doreste care mai pofteste? [:)]Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
Buna fetele[pup]Alina [pup][pup][pup] sa de-a dumnezeu sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos tun[pup]fetelor nu ama mai avut timp sa intru deloc pe la voi[q]...ma bucur tare ca de fiecare data cand deschid forumul mai gasesc o graviduta...hai ca usor usor plecam toate la odisee[olala]eu azi plec in mini vacanta in budapesta asa ca mai intru peste o sapt. va pupicesc si sper cand ma intorc sa fie un titlu plin de gravidute.[pup][pup][pup]id="red">Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
align="right" id="quote2">Mai Bellaid="purple"> o sapt este mini vacanta?! Distractie placuta si spor la exersat. Sa va intoarceti cel putin 3 [:D]Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Buna fetelor. Mai primiti inca o aspiranta optimista in grupul vostru?Incerc de 1 an si 3 luni sa raman insarcinata si nu a fost sa fie dar sunt foarte sigura ca luna asta voi ramane. As vrea sa impartaesc cu voi gandurile mele daca vreti.Alinabu felicitari, sa ai o sarcina usoara, bebelu sa stea in burtica la mama lui pana la termen si sa fiti sanatosi.V-am pupat pe toate.
align="right" id="quote2">Bine ai venit si sedere cat mai scurta! [flo] (la odisee este mult mai frumos) [pup]Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...