Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari AlinaBu,Klauditza!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
cand o sa ajung si eu la odisee??????[q][q][q][q][q][q]ASPIRANTA LA BEBE
align="right" id="quote2">Nu plange draguta k ajungem si noi. Abia sunt fetele de sept.... mai este si oct....si inceput de nov....tot in odiseea asta ajungem [pup][pup][pup]Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
ankcta [pup][pup][pup][pup]corina urmeaza...sigur.ASPIRANTA LA BEBE
align="right" id="quote2">Doamne Ajuta! Repede repede schimbam si capitolul si avem loc pt alte fete. [pup]Ancuta , in curand [gravired]
align="right" id="quote2">oare cum o arata numele meu la titlu...nu-mi imaginez...[alcool][alcool][alcool]ASPIRANTA LA BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kitty, daca te referi la toate analizele de pe prima pagina, nu, nu le-am facut, pt ca nu ma astepam sa se prinda asa de greu sarcina la mine[bang][bang][bang].

la dr am fost de nenumerate ori, dar nu pt bebe ci doar asa de rutina. sau cand aveam vreo raceala/dureri in menstra.

voi mai incerca inca pana sa ma apuc de toate analizele. ceea ce e drept, eu fug de ele de fapt[:I]. pt ca vreau sa mai incerc "pe cale naturala".

pt ca poti sa te trezesti cu bani aruncati in vant pe cand tu erai de fapt sanatoasa tun, si ele nu au facut sa te deregleze si mai mult. --[hopsieu]nu aruncati cu rosii mine, pt ca asta e parerea mea.

(acuma ianuarie2011, dupa ce am "studiat" bine despre TB, am inceput sa-mi "monitorizez" TB pt prima data, si din prima luna de "cercetare" de una singurica mi-am depistat ovulatia deja, care la mine a fost deja acuma 2-3 zile(Z10-11-12), si azi la eco mi s-a confirmat ca sunt deja in faza postovulatorie. ceea ce m-a surprins placut pt ca eu doar "banuiam". so, mi-am "ghicit" corect ovulatia din prima incercare[:D]. dar ciuda mare imi vine din cauza ca eu stiam ca am ovulatia dar eram si "obligata" sa stau departe de [xinpat]. ca daca prestam zilele astea in urma(z9-10-11-12), sigur era sa am si eu un cadou frumos de Valentine's day[olala]. de asta mor de ciuda acuma[bang][bang][bang][bang][bang]. din cauza "bubitzelor" mele mici, treb sa fac pauza,deocamdata [:(].

ei, lasa, poate data viitoare [:I].

acuma incerc din rasputeri sa ma linistesc si sa gandesc optimista. ca o sa vina si vremea potrivita pt [copil] si la mine.

si nu am sa-mi pierd speranta pt ca stiu ca DUMNEZEU ne va raspunde si noua la [ruga][:D][:D][:D][:D][:D]

asa ca... mergem inainte cu [pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk]

[:D][:D][:D][:D][:D][:D]

 

p.s. sorry ca m-am intins mult la vorba [:I][:I][:I]

 

viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
cand o sa ajung si eu la odisee??????[q][q][q][q][q][q]ASPIRANTA LA BEBE
align="right" id="quote2">asa zic si eu ca tine [q]ne facem mai mult rau daca gandim asa, hai capu sus si mergem mai departe, trebuie sa prindem si noi barza aia chioara[:D]dar si cand va veni si vremea noastra sa vezi atunci bucurie[flo][flo][flo][flo][flo]GRAFICAnul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deny...important este sa-ti rezolvi si bubitele asa cum zici tu...

pt ca totul sa fie bine atunci cand vine bebita...

ai dreptate cu dr...ca ne indoapa cu tot felul de tratamente care mai mult rau ne fac...asta in cazul in care te duci la medici care-ti spun...da..ce sa zic..pai sa incercam vreo trei luni ca astea,astea si astea si apoi daca n-apare bebe vii din nou la mine...

dar cei care intai fac investigatii si apoi dau tratamente procedeaza corect

pt ca cum spui si tu poti sa fii sanatoasa tun...si sa te-ndopi degeaba cu ele.

e bine ca-ti urmaresti tb..e un pas inainte spre bebe..te ajuta foarte mult..[pk][pk][pk][pk]

ce sa zic...iti doresc ce-mi doresc si mie...un bebe cat mai curand

multi [pup][pup][pup][pup][pup]

 

ASPIRANTA LA BEBE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...