Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari AlinaBu,Klauditza!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Adevarul e fetele ca la cat praf si ce casa data peste cap am, [gravi] mai tb sa fiu, asa ca stie Dumnezeu mai bine. Ce-mi reprosez intr-adevar e ca nu ma rog suficient, mi-as dori sa ma rog mai mult pt asta. fetele stiti ce nume mi-ar placea sa dau copiilor, daca e fetita Teodora sau Anastasia, nu m-am decis iar daca e baiat Valeriu, taica-su vrea neaparat ac nume iar mie nu-mi displace.[:D]

 

http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png

[ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kitty[pup] stiu ca voi ma intelegeti cel mai bine, m-am saturat de dr. ma pregateam de hsg si cand colo ma trezesc ca am o infectie si asa mai trece o luna, doua [bang] normal ca ma apuca toate cele , chiar azi ma gandeam ca poate nu merit si eu un bb, poate nu acum sau niciodata asa rau ma ia[bang][bang][bang] nebunia

speranta in DD nu mi-o pierd si IA sau fiv daca este nevoie si fac doar sa am bb meu

m-am intins prea mult [:I]

 

GRAFIC

Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katy82 draguta de tine ce nume frumoase, pe mine ma lasat masca sotul cand mi-a zis ca sa gandit ce nume vrea la baiat Raul, super chiar i-mi place, doar ca nu prea mai vorbim despre copil ca stie ca ma doare sufletu, adevarul este ca noi ne dorim foarte mult un baietel, oricum sotul nici nu concepe fetita[:D]

[pup]

 

GRAFIC

Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

camcris..da te intelegem bine noi cele care incercam de mult timp...suntem surori de suferinta.si cu cat trece mai mult timp cu atat este mai dureros pt ca vin intrebarile..oare ce am?...oare o sa am si eu vreodata un bebe?...de ce eu?..si tot asa..

parca suntem de o seama daca nu ma insel..deocamdata suntem tinerele...dar daca trec anii tot asa...[q][q][q][q]

 

ASPIRANTA LA BEBE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Kitty asa te vreau, optimista[flo][flo][flo]Camcris [pup], dupa ce tratezi infectia, vine si bebe, ia sa vezi.http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png[ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
align="right" id="quote2"> sa te auda dd dar am o mare teama ca tot nu scap de HSG[flo]GRAFICAnul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...