Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari AlinaBu,Klauditza!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
camcris..asa si la mine sotul tot baieti isi doreste...vreo trei..[:I][:I][:I][:I]..si eu nu sunt in stare sa fac macar unul...ASPIRANTA LA BEBE
align="right" id="quote2">la mine doar doi [:I] si noi n-am facut nici unu[:D]si da eu sunt mai baba merg pe 31 ani [bang] si bb ..........dar mi-a zis dr. ca stau bine cu rezerava de oute[:D][pup]GRAFICAnul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, din pacate nu am vesti prea bune, nu am obtinut nici un embrion. Au mai incercat o metoda si asteptam sa vedem daca obtinem ceva pana maine. A fost un mare soc pt noi, totul mergea struna, toate analizele bune, tot. Nici nu mai am cuvinte, sper in vestle bune de maine. Daca nu, o s-o luam de la capat cat de repede se poate.

Va pup si felicitari noilor gravidutze! Cam atata pot la ora asta.

 

Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui camcris
didi[grup] hai nu fii trista poate i-ti dau o veste buna mainechiar vroiam sa te sun azi dar parca m-a retinut ceva, sa stii ca m-am gandit la tinei-mi pare nespus de rau, sincer m-ai lasat fara cuvinte[pup][pup][pup]GRAFICAnul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
align="right" id="quote2">Esti o scumpa ca intotdeauna. Doar gandul ca mai e o sansa nu ma lasa sa cad de tot, altfel nu stiu unde mai ajung. Si eu am obosit de toate astea si totusi am fost ff optimista, totul mergea ca la carte. Si tot degeaba... in momentele astea nu-mi vine sa mai fac nimic.Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kitty poate ca ne gandim prea mult la lucrul asta, cu siguranta vom avea si noi [bibe] nostri, tb sa avem nadejde. La unele fem bebeii vin f. repede, altele insa ii asteapta ani intregi. Fiecare om are o cruce de dus in viata, poate ca a noastra consta in a astepta mai mult timp [bibe] dorit, dar imp e sa nu ne pierdem nadejdea si credinta ca-l vom avea.

O fi barza incapatanata si n-o vrea sa mi-l aduca pe [bibe] dar eu sunt si mai incapatanata ca ea, asa ca o sa o bat la cap pana se va satura de mine si o sa-mi dea si mie pana la urma un pruncut. [:D]

 

http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png

[ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa Katy!!![:D][:D][:D]

dupa ce o bati tu, eu urmez dupa tine s-o bat si mai mult la cap pana nu-mi lasa si mie MACAR UNUL!!!

ca cat am tras yo de barza, apoi acuma aveam vreo 4[copil] [:D]

eeheeeee, lasa ca pun eu mana pe barza aia!!!!

o sa vada ea ce o sa-i fac yo.

[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

 

viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...