Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari AlinaBu,Klauditza!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor va multumesc ca ma primiti la voi si acum daca tot ma primiti va bombardez cu intrebari.

Am pierdut o sarcina in 2004 la 6 saptamani, am fost chiuretata, am luat anticonceptionale vreo 4 ani de la medic cu controale si pauze, tot timpul raceam facand cistite, anexite,etc anul trecut am avut si o infectie cu candida de care nu mai puteam scapa, cum intrerupeam tratamentul revenea dar cu ajutorul medicamentelor homeopate am scapat si de 1 an si 3 luni nu raman insarcinata, dereglari de ciclu,hormonale si lipsa ovulatiei. Ca si analize am facut analizele la sange, urina, lama si papanicolau si mi-au iesit bine.De o luna si jumatate am intrerupt si orice tratament de la medic si iau ceva naturist si homeopat recomandat de dr care ma scapat de candida.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iau kamaiany 2 pe zi, tinctura de coacaz si zmeur cate 2 ml de 2 ori pe zi, ovaria ch 7 cate 3 granule de 3 ori pe zi, astea le iau pt ovulatie si ovare micropolichistice.Spre bucuria mea luna aceasta mi-a venit ciclul la 32 de zile ceea ce e foarte bine pt mine si a fost pe 20 ianuarie iar acum sunt semne de ovulatie.Sper si simt ca luna aceasta voi ramane insarcinata si pt ca luni plec la Sovata la tratament o saptamana sper sa fie bine.

Ma scuzati ca am scris asa de mult dar am vrut sa imi stiti povestea.

Daca se mai confrunta cineva cu astfel de probleme si stie un remediu bun sa-l dea mai departe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu va las pe azi ca ma duc sa [nani][nani][nani][nani][nani][nani][nani]. mii asa de somn!!! [:I][:I][:I][:I][:I][:I]

o seara placuta in continuare, si somn usor la toate cu vise placute si NEAPARAT sa visati [flo][flo][flo] ca ele aduc veste de [bibe][copil]!!! [olala][olala][olala][olala].

uffff [olala][olala][olala][olala] ce ma binedispune imaginea asta:"[copil]" [olala] pare atat de REAL de parca in curand o sa-l tin si yo in brate[olala][olala][olala][olala]

 

[:D][:D][:D][:D][:D]

[pup][pup]

 

viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci am pielea pe mine ca de gaina[olala]

 

didi nu pot sa cred[q], poate pentru maine totusi va fi e veste buna

cred ca aceeasi problema o am si eu, dar nu s-a putut vedea nefiind recoltate ovulele[q]

 

Klau ditza felicitari![flo]

 

imi doresc sa vad la titlu si una din fetele mai vechi, offf.dar lucrul asta se lasa asteptat si sansele mele scad

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele eu cred f mult in rugaciune. Cu cat suntem mai multe cu atat DD ne aude mai repede. Haideti sa stabilim o ora astazi sau maine sane rugam impreuna pt Didiid="purple">. Va rog mult sa raspundeti urgent pt ca sigur asa DD nu va intoarce capul si maine vor aparea embrionasii [pup][pup][pup]

 

Ancuta , in curand [gravired]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...