Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari AlinaBu,Klauditza!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

katy [pup] multumesc pentru sustinere si cuvintele de incurajare [pup] m-am hotarat sa fac si eu HSG luna asta, o sa sun maine dr sa vad ce imi spune am tot sperat ca imi voi face un cadou frumos de ziua mea, nu a fost sa fie, dar poate la anul o sa am [bibe] de ziua mea, doamne ajuta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ankcta si Katy, dupa raspunsurile voastre referitor la durerile de cap ca ar fi de vina hormonii de sarcina, m-ati facut sa ma gandesc serios: nu cumva sunt [gravi], si yo nu stiu?[bang][bang][bang] si pe mine, ca pe Luciana, durerile de cap nu vor sa ma paraseasca nici o ora din zi macar!!![bang][bang][bang] si ma tot chinuie de ceva saptamani, mai ales ultimele si mai insistent. Luci, ce ne facem cu durerile de cap??? p.s. maine ma duc la eco si apoi la ginecolog. de-amu visez cai verzi pe pereti ca la eco voi afla o veste minunata[olala][olala]. trebuie sa ma [bang][bang][bang][bang][bang] sa fiu realista si sa nu mai visez auirea. [:-@][:-@][:-@] viitoare [gravired] cu ajutorul lui DUMNEZEU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cixinica stiu cum e. Macar sa vina ca ziua aia cu siguranta va fi cea mai fericita din viata noastra. Mi se pare atat de deosebit sa ai un bebe; cred ca doar fiind parinte poti intelege anumite lucruri in viata. M-a apucat melancolia.[:D] http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele [pup] sa nu ma da-ti disparuta, eu inca bolesc si nu am reusit sa ma duc inca la dr. Abia maine are liber medicul de familie, desi am sunat de joi[bang] Asta e a treia zi cu febra[q][q][q], nici fervex si nici alte chestii care se vand la liber prin farmacii nu isi fac efectul. M-am saturat de ceai si miere.[q] Gata nu mai ma intind, ca doar cu lamentari sunt. Didi, azi m-am gandit la tine[flo] Va pup [flo][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
buna fetele [pup] sa nu ma da-ti disparuta, eu inca bolesc si nu am reusit sa ma duc inca la dr. Abia maine are liber medicul de familie, desi am sunat de joi[bang] Asta e a treia zi cu febra[q][q][q], nici fervex si nici alte chestii care se vand la liber prin farmacii nu isi fac efectul. M-am saturat de ceai si miere.[q] Gata nu mai ma intind, ca doar cu lamentari sunt. Didi, azi m-am gandit la tine[flo] Va pup [flo][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Offf....Gaby....sa dea Dumnezeu sa te faci bine repede [flo][flo][flo][pup][pup][pup] "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor ca v-ati gandit la mine, a functionat sa stiti. A fost foarte bine azi, am avut 9 ovocite, maine ne vor suna sa ne spuna cati embrionasi au iesit. Eu ma simt foarte bine, nici nu zici c-am facut punctie sub anestezie generala. Abia astept ziua de maine sa vedem rezultatele si apoi miercuri sa facem embriotransferul [pk]. Sa ne gandim maine la Cosmi sa fie bine si pt ea! Sarah, asa cum ti-a zis si Katy, daca ai ramas deja s-ar putea sa nu ai probleme cu ovulatia, trompele, etc. Eu am facut toate aceste investigatii pt ca nu am ramas niciodata insarcinata si trebuia sa vedem care sunt cauzele. Gaby, multa sanatate, sa-ti treaca raceala cat mai repede! Fetele cu dureri de cap si simptome de raceala, poate sunt simptome de bebei, am avut aici o aspiranta care a patit la fel si acum mai are putin si naste! Va [pup][pup][pup] pe toate si va urez o saptamana plina de vesti bune! Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...