Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pensiune Maramures


Recommended Posts

Buna tuturor! Ne-am hotarat sa mergem in iunie in Maramures (anul acesta nu avem timp si nici finante pt concediu in afara asa ca preferam o destinatie loco dar unde n-am mai fost). Va rog sa-mi recomandati si mie o pensiune din Maramures cu conditii bune, curte, mancare buna gatita de gazde din surse proprii, nu chiar la strada sau in oras... Ceva frumos si curat! Mentionez ca mergem cu fetele (2 ani si 5 ani)... Multumesc! Dilaural cu [zana] Andreea Eliza (11.06.2006) si [fetita] Daria Ioana (04.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui sorinsonia
Casa Miller.
Multumesc sorinsonia [pup] Nu mai stie nimeni vreo pensiune in Maramures? Pe net am gasit foarte multe... dar vroiam ceva recomandari... Nu vreau sa fac experimente cu fetle dupa mine... Multumesc inca o data! Dilaural cu [zana] Andreea Eliza (11.06.2006) si [fetita] Daria Ioana (04.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ma gandesc si eu anul acesta sa mergem de Pasti in Maramures.astept si eu ceva idei? Am auzit mereu despre frumusetea locurilor si ospitalitatea gazdelor din zona aceea.Anul asta o sa vedem cu ochii nostri sper. Astept si eu cateva sfaturi!Multumesc![flo] Monikka [url="http://good-times.webshots.com/album/563700447BwEaXj"]vacanta Moeciu 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...