Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > Doamne Ajut-o pe Didi!


Recommended Posts

Multumesc fetelor, abia astept ziua de maine sa vedem ce ne spun doctorii. Doamne-ajuta!

Cosmi, cum a fost la HSG?

Gaby, ma bucur ca te simti mai bine, lasa ca trece raceala si va puneti pe treaba!

Paula, nu stiu ce sa-ti zic de tratament. Ai grija sa nu racesti, sa nu cumva sa te doara ovarele de la vreo raceala. Cand mai mergi la dr?

Pt fetele care au declarat Z1, o imbratisare calda din tot sufletul!

 

Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara, girls !
Citat:
citat din mesajul lui PaulaFrida
Fetele,sunt Z 5 si ma dor ovareleOare de la tratamentul naturist pe care il iau[:-/]?
align="right" id="quote2">Idem, z5...azi m-a durut stangul de-am capiat. Nu mi s-a intamplat niciodata sa ma doara aiurea-n tramvai. Poate am racit si de aia. [bang] Acum mi-a dat seama ca urmatoarea testare va fi de Martisor, deci e clar, ramane stabilit ca umplem forumul de IIid="red">. [pk]Un ingeras pierdut in luna 6... asteptam un curcubeu dupa furtuna ![copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa fie bine. Daca s-a produs o minune si am obtinut 4 embrioni, trebuie sa fie bine si mai departe.

Ankuta, bea ceaiuri cu miere si lamaie, poti si iei si paracetamol simplu. Eu de cand vreau bebe am grija si nu mai iau medicamente decat daca zice dr ca sunt ok si daca sunt permise in sarcina. Am si eu piticii mei. Drept urmare racelile le tratez cu ceai cu miere si lamaie, mai iau paracetamol simplu sau osciloccocinum, nu stiu daca l-am scris corect, dar e homeopat. Poate te ajuta.

Despre AC, nu stiu, nu ma bag, n-am luat niciodata, doar acum in procedura de FIV.

 

Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
I-am spus sa-si cumpere preze dak vrea sa ma viziteze k nu-l mai primesc dezbracat [:D]Dar nu or avea nik dak le intrerup asa in ziua 13 ! Mai ales k este pt prima data cand iau asa ceva [alcool]Ancuta , in curand [gravired]
align="right" id="quote2">Ancuta si eu am luat AC o perioada si mi-a fost ffff rau....cu toate ca era recomandate de medic.Nici al meu nu a vrut prezervativul insa cu o mica joaca a inceput sa-i placa.[:D]"My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui didi32
Dragele mele nu am cuvinte! Nu am plans cand am aflat vestile de ieri, dar am plans acum cand am vazut ce-ati facut pt mine. Nu-mi vine sa cred, nu ma asteptam si sunt coplesita de mobilizarea asta!Vestile sunt mai bune, avem 4 embrioni, dar nu stim de ce calitate sunt. Ne ducem maine la 11 la spital, la 11.30 suntem programati pt embriotransfer. Ma gandesc ca daca ne-au programat macar 1 e bun sa fie transferat. E incredibil, sunt convinsa ca rugaciunile voastre au facut aceasta minune si va multumesc din suflet. Tare-as vrea sa pot face acelasi lucru pt voi, pt fiecare din voi!Sunt convisa ca D-zeu ne va ajuta pe toate sa ne tinem comorile in brate!Va multumesc din suflet inca o data, nu-mi gasesc cuvintele asa sunt de emotionata!Va [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] pe toate!Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
align="right" id="quote2">Didi m-ai facut sa plang....Dumnezeu sa te ajute maine si continuam sa ne rugam pt tine.Mult succes maine si Doamne ajuta.[pup][pup]"My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi tin pumnii in continuare[pup][pup][pup][ruga]

 

 


In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="orange">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Book Antiqua">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor in seara asta trecem in anul iepurelui sa purtati ceva galben.Se spunele ca anul asta o sa fie aducator de noroc si fericire.Acum cine stie?....mai vedem...Doamne ajuta.

 

"My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...