Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > Doamne Ajut-o pe Didi!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

seara buna , fetelor!!! remember me??? v-am spus cu vreo 2 sapt in urma ca ma alatur voua....se pare ca a sosit perioada propice insa am o problema..

..mai am de facut 2 anestezii dentare - maine si poimaine...sambata ar fi ziua 14 - considerata zi de ovulatie...care -i problema mea??dupa anestezie ...daca voi avea contact vineri sa zicem....ar fi vreo problema???ce afecteaza de fapt aceasta anestezie??

 

Inca ceva...sa presupunem ca ovulatia a fost declansata mai repede...a fost un contact si a doua zi mi s-a facut o anestezie dentara...are vreun efect???

 

astept un raspuns...pleaseee...sunt tare stresata...

 

[foto]POZE...POZULICI

 

[testoasa]puiutul meu, Erik

 

[ruga]Speram...la o printesa[gravired]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, nu am mai avut timp sa intru...am tot avut musafiri..

imi era dor sa va citesc[pup]

didi, ma bucur tare mult si te astept sa ne dai numai vesti bune[flo]

 

pentru ca am ramas ceva in urma, vreau sa felicit si eu gravidutele si sa le urez sarcina usoara si bebei sanatosi[pup][pup]

 

http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ramoncza eu am avut de lucru la dinti in perioada fertila si apoi imediat am ramas....intradevar eu am pierdut sarcina nar 100% nu a avut legatura cu anestezia....mi-a gatantat-o dr

 

ai mare grija sa nu faci radiografii in perioada ovulatiei dar de anestezie eu nu stiu nimic ca ar fi contraindicata in perioada fertila

 

sigur este contraindicata in sarcina dar pana se implanteaza bebe mai e

 

asta e parerea mea[pup] si spor la treaba

 

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui didi32
Dragele mele nu am cuvinte! Nu am plans cand am aflat vestile de ieri, dar am plans acum cand am vazut ce-ati facut pt mine. Nu-mi vine sa cred, nu ma asteptam si sunt coplesita de mobilizarea asta!Vestile sunt mai bune, avem 4 embrioni, dar nu stim de ce calitate sunt. Ne ducem maine la 11 la spital, la 11.30 suntem programati pt embriotransfer. Ma gandesc ca daca ne-au programat macar 1 e bun sa fie transferat. E incredibil, sunt convinsa ca rugaciunile voastre au facut aceasta minune si va multumesc din suflet. Tare-as vrea sa pot face acelasi lucru pt voi, pt fiecare din voi!Sunt convisa ca D-zeu ne va ajuta pe toate sa ne tinem comorile in brate!Va multumesc din suflet inca o data, nu-mi gasesc cuvintele asa sunt de emotionata!Va [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] pe toate!Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
align="right" id="quote2">Didi asa de mult ma bucur pt embrionasii rezultati...este numai minunea lui Dumnezeu, asa ca ai mare incredere ca totul o sa fie bine pana la capat si de data asta iti vei tine cel putin un puiut in brate peste 9 luni. Noi toate ne vom ruga in continuare pt tine si sunt sigura ca Dumnezeu va face minunea pana la capat!Doamne ajuta sa se prinda cel putin un embrionas!Lore ai grija de tine si alege ce crezi tu ca e mai bine pt tine! Transmite-i mIhaelei multe pupaturi (sa se ia si la nooooi) si salutari din partea noastra!Pup fetele[pup][pup][pup][pup]____________________________________________________________In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra!id="orange">Graficid="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai Corina baga repede un test dimineata....ca daca e negativ oricum stii ca e prea devreme...dar daca iese pozitiv[olala][olala][olala]te bucuri mai devreme de vestea cea mare.

Hai Corina!!!!

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

____________________________________________________________

In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra!id="orange">

Graficid="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...