Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > Doamne Ajut-o pe Didi!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Didi am ratat ora 22 la care s-au rugat fetele pt tine dar iti promit ca in rugaciunea mea de noapte am sa ma rog si pt tine.Nu am cuvinte....Sa va ajute Dumnezeu si sa va intareasca....sa fiti puternici si sa va iubit si de acum incolo la fel de mult.[pup][pup] "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu observasem ca fetele intra mai mult seara si credeam k vom fi mai multe la rugaciune . Dar poate reusiti sa intrati si veti putea sa va rugati si voi pt Didi(Diana) la ora 22. Sau makr maine dimineata. Era bine daca stabileam o ora, cat mai devreme, sa ne rugam cat mai multe sa ne auda DD cat mai repede si sa aiba embrionasii Didisor si sa reusasca FIVul [ruga] Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui SimonaS81
Didi am ratat ora 22 la care s-au rugat fetele pt tine dar iti promit ca in rugaciunea mea de noapte am sa ma rog si pt tine.Nu am cuvinte....Sa va ajute Dumnezeu si sa va intareasca....sa fiti puternici si sa va iubit si de acum incolo la fel de mult.[pup][pup] "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Simo [pup] nu ai ratat rugaciunea. La noi peste aproximativ 30 min este ora 22 Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AlinaBu felicitari bebe frumos, la termen si sanatos.[pk][pk][pk][pk][flo][flo][flo][flo][pup][pup][pup] Klauditza felicitari, bebe frumos, sanatos si la termen.[pk][pk][pk][pk][pup][pup][pup][pup][flo][flo][flo] "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Citat:
citat din mesajul lui SimonaS81
Didi am ratat ora 22 la care s-au rugat fetele pt tine dar iti promit ca in rugaciunea mea de noapte am sa ma rog si pt tine.Nu am cuvinte....Sa va ajute Dumnezeu si sa va intareasca....sa fiti puternici si sa va iubit si de acum incolo la fel de mult.[pup][pup] "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Simo [pup] nu ai ratat rugaciunea. La noi peste aproximativ 30 min este ora 22 Ancuta , in curand [gravired]
Scuza-ma Ancuta....am calculat gresit diferenta de fus orar....Normal ca am sa ma rog pt Didi.[pup][pup] "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Simo ce mai faci? Mi-a fost dor de tine, si de Lorena imi este dor [grup] Ancuta , in curand [gravired]
Eu sunt bine....in principiu vreau sa-mi schimb locul de munca ca nu stiu cat mai rezist aici, apoi incercam sa-i facem actele Lorenei.Ii este greu si ei dar noi incercam sa fim alaturi de ea si sper sa simta asta.Nu putem sa inlocuim sotul dar ca prieteni suntem alaturi de ea.Este ciudat....pana sa vina Lori la Londra nu am vazut-o decat in poze dar cum ne-am intalnit am vorbit de parca ne stiam de-o viata.Avem destul de multe lucruri in comun ca de ex ne-am casatorit in aceeasi zi, luna si an, iar pe sotii nostri ii cheama la fel Florin numai ca sotul Lorenei mai are un nume Mihai.Si cand m-am intalnit cu Miha am simtit acelasi lucru ....vorbim de parca de cunoastem de-o viata.Este foarte frumos sa legi prietenii asa de puternic pozitive. Tu cum te mai simti Ancuta?Nu te mai simt atat de optimista. "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...