Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > Doamne Ajut-o pe Didi!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Tratamentul dureaza intre o luna si 3 luni. Dupa terminarea lui mai are efect inca o luna. Nu asta e problema . Mie mi-a intrat in cap ca raman in august si m-a apucat nebuneala. Spun asta pt ca si cu ceilalti BB tot in august am ramas si ma gandeam ca aceasta este luna in care eu raman. Sper ca de data aceasta cand voi mai ramane sarcina sa decurga normal si sa reusesc sa aduc pe lume un BB sanatos Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gandindu-ma la trecut, prima data am ramas in 2002 , luna august, mult, mult soare, plaja zilnic, namol si alte cele. Apoi in 2008. Eram in al noualea cer, tot luna august, tot soare , plaja zilnic si alte cele. Acum 2010 , august , in fiecare dupa amiaza mergeam la ghiol si aplicam namol. Alte avorturi menstruale le-am avut tot vara. Deci vara eu sunt in vacanta, in 2002 inca nu ma stresam cu nimic, munceam si era prima vara cand aveam si zile libere. Apoi au urmat licenta, titularizare, grade. Nu am mai ramas. In vara lui 2008 nu am mai lucrat, slabisem si f mult... deci iar am ramas. Acum in 2010 eram singuri, la casa noastra, dupa 7 ani de stres, ne iubeam fara limite....In aceasta vara nu mai am niciun examen, nik, asa k am spus k in august voi veni cu II Hai k m-am placintit [:D] Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Tratamentul dureaza intre o luna si 3 luni. Dupa terminarea lui mai are efect inca o luna. Nu asta e problema . Mie mi-a intrat in cap ca raman in august si m-a apucat nebuneala. Spun asta pt ca si cu ceilalti BB tot in august am ramas si ma gandeam ca aceasta este luna in care eu raman. Sper ca de data aceasta cand voi mai ramane sarcina sa decurga normal si sa reusesc sa aduc pe lume un BB sanatos Ancuta , in curand [gravired]
Sa te auda Dumnezeu si sa te ajute sa ai o sarcina pana la termen.Eu as vrea sa raman insarcinata pana in august ca la sf lunii iulie e nunta fratelui meu si as vrea sa impart cu cei de acasa vestea cea buna.Acum depinde si ce are Dumnezeu pregatit pentru mine. "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...