Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > Doamne Ajut-o pe Didi!


Recommended Posts

multam sarah pai daca de vb buna nu sta......asta e.....trec la planul doi sau i-am mai zis in vara cand la fel nu a mai vrut sa incercam ca el e bugetar si cand a aflat ca ii scade salariul cu 25 % a zis gata, nu mai facem nimic deocamdata....si l-am amenintat ca ii intep prezervativele daca nu vrea[:D] eeee fetele glumesc si eu dar sigur o sa gasesc eu o cale sa-l conving pt ca bebe e un punc slab la el....ca si mine isi doreste nespus de mult [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] sarah, citeste pe prospect daca antibioticul interactioneaza cu vreo substanta din compozitia ac, citeste prospectul la amndoua si ai sa vezi......ca fetele nu cred ca au de unde sa stie astfel de lucruri ca ele vor bebei si nu iau ac Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai fetelor eu sunt de groaza [bang][bang][bang] Va mai amintiti seria trecuta , inainte de sarbatori park, cand am fost mai multe fete racite? Acum de cateva zile va plangeti de dureri de cap. Atunci am spus k am luat raceala de la voi....... sa stiti k am luat si durerea de cap [:D] Ma doare un cap de nu mai pot, am deja cateva ore. Mi-a curs si sange din nas, o stare generala cam [q][q][q] Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore esti prea tare [pup][pup] Sarah, deobicei majoritatea antibioticelor intra in interactiune cu Ac-urile, dar cel mai bine citesti pe prospect. Azi la noi e ziua clatitelor[olala], toti in Fr fac azi clatite, asa ca ma pun si eu la treaba [:D] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore o sa vina si timpul tau [flo] Acum rezolva problemele acolo, poate gasesti si locul de munk mult visat, apoi vine si sotul, se angajaza si el...... si apoi trece el la viol [:D] Si eu sunt bugetara si stiu cum e, dar am vb cu al meu sot, am dat sfoara in tara pe la toti cunoscutii care sunt prin strainataturi si dak ne gaseste ceva plecam. Eu fiind titular pot sa imi iau un concediu fara plata ceva si dak e bine [8D] ....iar incep sa visez [alcool] Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
ankcta, pai e buna asta ca daca s-a tot luat pana acum poate se ia si gravideala[olala][pup] Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Doamne Ajuta! Oricum ma gandesc k sunt efecte adverse de la AC [bang] Greata, varsaturi, dureri de cap, insomnii(la 4 am adormit) , sangerari nazale [q][q][q] cum sa fac? Al meu sot nu vrea prezervativ, cik ma fereste el [bang] , dar asa a ramas fina noastra din fereala Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...