Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (208)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui iselin
Simmona, nu stiu unde ai vazut tu informatia aceea, interesant. Imi imaginez ca nu multa lume face ca mine: de ex daca nu de am munca in atelier, la stocuri, adica daca chiar sunt in biroul meu singura, las DC deschis chiar daca nu citesc sau nu scriu, dopar ca sa-mi facilitez accesul la sesiune. Dar pe de alta parte, miercurea trecuta am intrat la ora 15.00 si apoi la ora 17.30 si erau deja peste 500 de accesari ale topicului nostru, si asta doar in 2.5 h [8D]
Sarmina de info cu podiatrul, s-a marcat. Merge mai bine un pic. O mai las un pic, ca a indurat destule zilele astea. Numai gindul ca eu iar o tin si ea iar se zbate si ma striga s-o ajut si ma da pe spate! Cit despre spionacul ala, e pe prima pagina cind intri pe forum, scroll down si e pe dreapta ii zice: Ce se intampla la Desprecopii.com Acum sint tot felul de nume care nu-mi spun nimic, dar seara, adica aseara, erau numai nume din Ca si USA, ca cred ca de-aia am si vazut-o! Ktrinel, imi pare bine sa aud de tine! Daca vii si la intilneala, si mai fain! Chiar m-am mirat aseara - cum nu te mai vazusem de mult pe DC - si am fost gata sa declar unaccurate informatia, da' uite ca erai acolo, daca te uiti la timpii la care am scris, probabil tocmai te logasei... Addison doarme in scaunul de masa de mai bine de o ora, pe laptop ruleaza la nesfirsit cintecul ala nou al lui Taxi in care nu pot ei sa spuna ta iubesc... si-mi place tot mai mult. Aveam ceva de intrebat... nu mai stiu. Asa ceva! Va sarut si see you soon! S. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Rox, trece-ma si pe mine pe lista de intilnire, daca e dupa 06 martie; Iselin, pe prima pagina in drepta vezi cine ce face in momentul respectiv, despre ce scria Simmona(cred ca arata doar daca e o actiune in curs, nu daca ai doar pagina deschisa); nu da istoricul. Dear Lord, please give me the strength to not slap an idiot today http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si o saptamana buna ah..si eu am vazut spionacul, dar eu deschid si intru direct in forum, nu am timp de spionat Noi am fost ieeri sa facem rachete, puiul mic in saniutza si am hranit si pasarele...f placut...dimineata asa se dormea nici al mic nu s-ar fii trezit daca nu trebuia Multam pt datele cu patul, pare interesanta idea cu salteaua la acelas nivel, stai sa-l cumpar si sa vedem cum ar fii daca o punem in practica treaba-i pt 3 luni cat vin bunicii, ca ne lipseste un pat, si ne-am gandit noi la alternativa asta, ca nu gasesc un divan lit pe gusturile mele, iar futon nu mai vreau....nici picata cu ceara si ar fii si o alternativa apoi sa doarma al mic pana ne mutam si o sa aiba si el camera lui...nu vreau maturi etajate ca stephilicului ii e frica la etaj, ar vrea ea in schimb un pat asa mezanine, dar nu ma ajuta cu nic... mai pun odata intrebarea cu produsele dec curatat pielea, ceva probabat? stiu ca era cineva care-si luase mobila de la costco, astept pareri si inca o intrebare ceva firma in romania care face asigurare pt parinti de 75 ani e plus? stiu ca parca s-a mai discutat dar nu mai retin, eventual putem pune informatia apoi pe prima pagina asa as venii si eu la intalneala, dar cam greu... uf deja tre sa ma intorc la munci, asa ca o zi placuta si bon retour a la maison...la noi ninge ca-n povesti Corina ,[zana] Stephanie si Yann Edward [caru] + Totoku "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intalnire "8 martie Montreal": Locatie: [url="http://tiffanysrestaurant.ca/"]Tiffany's Restaurant[/url] Data: 11 martie??? Ora: 17:30-18:00 Participante: AnaStroe, ange, cge, iselin?, ktrinel, mikiion, mimitete, nelia, oanagabriela, pitilache, Podeanu, Simonna si lista ramane deschisa... Multumim imca o data tuturor pentru toate urarile adresate Isabellei!!! [pup] O saptamana frumoasa sa aveti toate!! [flo]
Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. (Mark Twain)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

grea e boala asta... au reusit sa manance azi cateva paste cu ulei de masline si cate o banana, dupa ce au vomitat de dimineata amandoua. imi e si frica sa le pun pe cantar, I nici nu ajunsese la 15kg, acum cred ca bate in 14 iar[bang] exista saruri de rehidratare aici? eu nu stiu unde vedeti voi cine ce face, eu vad numai cine e logat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara doamnelor, long time no see, dar tb sa scriu ca ma prinde si pe mine Simonna ca spionez si ma trage de urechi. am reusit sa citesc numai ultimul capotol, ce aer de vacanta la sezatoare. noi tocmai ce ne-am intors ieri de pe Riviera Maya (absolut superb, Simo te sun sa iti povestesc). azi mi-am luat liber de la servici sa imi revin. daca inchid ochii inca ma mai vad pe plaja, sper sa ma mai tina citeva zile macar. noroc ca sint zero grade la Otatwa si nu am gasit drivewayul blocat de zapada. noi am avut un trip fara incidente, nimeni nu s-a imbolnavit de nimic nici in timpul tripului nici dupa. ne-a priit la maximum si mi-am incarcat bateriile macar pt o vreme. pt noi a fost primul trip in Mexic si mi s-a parut cel putin o clasa deasupra la DR (in Cuba nu am fost) in toate privintele (plaja, servicii, locuri, food, entertainment). ma bucur sa citesc noutati de la voi si recunosc ca mai citesc din cind in cind in pauze scurte dar nu gasesc timp de scris. mamaana, incearca Pedialite pt hidratare sau Gatorade. lorelaim, eu fac tot timpul sirop de ceapa si le dau preventiv, a inceput sa le placa. doua intrebari: pe facebook unde va gasesc? poate cineva sa recomande niste vitamine lichide bune pt copii de 6 ani? va pup, pun poze de la ziua fetelor pe contul comun.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamaana, Am mers eu azi la farmacie sa ii iau lui Philip ceva ptr ca vomita si Sabinei ceva ptr diaree. (sunt amandoi raciti cobza; Yann a scapat ptr moment). Mi-a dat recomandari calduroase ptr banana, orez, mar copt ptr Sabina si cate putin lichid de rehidratare iar lui Philip doar lichid de rehidratare. Pediatric Electrolyte se cheama si il gasesti in farmacie la medicamentele ptr copii. Iti recomand batoanele ptr ca le bagi in congelator si sunt oarecum mai acceptabil de consumat pe post de inghetata. Lichidul ca atare este dezgustator desi au incercat ei culori si arome.
[url="http://lbff.lilypie.com/lxhFm4.png"]Ioana & [/url][url="http://lbyf.lilypie.com/V8TIm4.png"]Arturicii[/url][url="http://lb1f.lilypie.com/Cympm4.png"]'S[/url]
__________________________________________[url="http://bibliotecaromaneasca.org/"]In limba ta ti-e dor de mama[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arturicii, n-ai smecta din tara? Al meu e expirat tot, noi il folosim, cei mari, da' mi-e frica sa ma ofer sa-l imprumuti pt Sabina. Da' e tare bun la diaree. Lorelai, good to hear from you! Of, ca nu stiam pe unde mai umbli, na, am aflat :) Neaparat sa ma suni, vezi ca robotul nu-si intra cu mesaj si politicos, numa face declic, nici macar bip nu zice, nu-s ce-are, da' pina-s acasa refuz sa dau banii pe-unul nou! In semn de protest! Addisonelu' are febra, ca de ce nu i-as fi dat si ei neste streptococ, acu doarme. O sa ma bucur tare la noapte, da' nu se da trezita si eu am umblat prin clinici - care toate au afis cu debordement - o iau de la inceput miine dimineata. Sanatate bolnaviorilor! Simonna NB: N-am vrut sa sune aiurea mesajul meu de aseara, pe mine m-a amuzat chestia aia, poti sa vezi usor cine e on-line n-ai nevoie de lucrul ala, nu la asta m-am gindit. Pentru mine a fost pur si simplu o descoperire brusca si nu m-am gindit ca merg in extreme cu ea. Sorry. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...