Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buna ziua si de la noi si, ca de obicei, urarile cu o zi intarziere: la multi ani, doamnelor, si la multi si frumosi ani, Lukas si Asteropi-Ioannaid="Verdana">id="red">id="size4">!!

Nu apuc sa scriu mult ca iar pica curentul la 13.30 si mai am atatea de facut. Nu avem curent de alaltaieri, ne chinuim cu un generator la care trebuie sa tinem doar strictul necesar in priza, acum a venit curentul nitel si ni-l ia iar pana diseara. In fine, distractie la maxim! [bang]

Esthera, sper ca v-ati dantuit cu spor la carnaval!

Theo, la multe lunite puiului tau! M-am distrat copios cand am auzit ca s-a facut Stelios copil atomic! Asa m-as bucura sa veniti la vara sa se cunoasca cu Nicolas, sa vezi ce scantei o sa iasa! [pk] Biletul de vapor se tot scumpeste, dar la momentul de fata costa cam 22-23 euro de caciula plus masina vreo 60 si un pic. Piciul nu plateste. Asta un dus! Daca pot sa te mai ajut cu ceva, cu mare placere.

Andreea, ce simpatic sarbatoritul cu stinsul lumanarilor! Inca o data sa creasca mare si frumos!!

Alex, bravo pt cozonac!! Poti sa-mi dai si mie reteta, te rog, poate ma urnesc si eu la un moment dat. Frumos in Turcia. N-am fost, dar am auzit numai laude.

Moro, da, si eu mi-am adus aminte de cantecel. Si de mama mea. Offf.

Aldebaran, multa distractie cu tata!

Fug acum ca e ca la nebuni la noi. Puii sunt pe masa din sufragerie sa nu inghete, casa e haos, am pe foc mancarea lui Nicolas si mai trebuie sa mai inghit si eu, Milka, cate ceva ca sa mentinem fabrica de lapte.

Va pup pe toate fara exceptie, ca-mi sunteti dragi, si revin cand pot. [pup]

 

Mamica lu' Nick cel mick (11.05.2010)

Pozici noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor si La Multi anila toate pentru ziua femeii care a fost ieri, si de care eu am uitat:D Si La multi ani sarbatoritelor sa fiti sanatoase si fericite!!! Nu am mai intrat ca a fost aglomeratie mare pe la mine pe-acasa:D D-abia acum m-am linistit. Va multumesc ca m-ati bagat in lista. Pe bubuca mea o sa o cheme Fanula. Eu deja o strig pe nume, ca nu imi place faza cu bebe pana imbatraneste. D-abia astept sa o botez. Asta o sa fie aprilie-mai. Cand s-o hotari tati. Pupici la toate si o zi buna!!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DIMITRA_R
buna!!!!bun venit!ilaria printe noi,te primim cu drag[pup]fetelor,poate ne imprietenim pe facebook,...ce ziceti?eu sunt ROUSSOU PIRVU LARISA,dar da-ti si mesaj care sunteti,ca nu dau accept la necunoscuti...acolo am si pozepup toate fetele...revinLARISA[mamica]de[zana]DIMITRA(2.02.2007) SI [bebic] (18.11.2010)
align="right" id="quote2">Eu am pe hi5 foarte multe poze:D sunt Oana Skoupra Tutuianu, iar pe facebook Fotis Skoupra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ioannoula
Buna fetelor!!! Am revenit sa va spun ca fetita mea a stat azi in fund singura, mai mult de 10 minute. A facut pe 7, 5 luni. Sunt asa fericita!!!! Va pup iar.
align="right" id="quote2">Wow! Felicitari!! Nicolas abia dupa 6 luni jumate a inceput incet incet si cam dupa 7 luni am avut curaj sa-l las singurel in fund ca tot pica pe spate asa, cu bufnitura. Nu are tendinte de precocitate, ce sa-i facem..Mamica lu' Nick cel mick (11.05.2010)Pozici noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor!

 

[s] MARIAid="size3">id="red"> de NIBI NIKIid="red">[s]

 

Sa cresti mare, sanatoasa, frumoasa si norocoasa! Niki, sa te bucuri de fetita ta si sa fiti fericiti!

 

Lukasnicolas, ce frumos povesstesti tu acolo de ziua si cadourile piciului. N-am inteles eu aia cu codul pentru poze, vrei sa-ti trimit parola de la mail-ul comun?

 

Mamitza_alex, ce frumoasa urare de 8 Martie ne-ai facut, multumim.[olala] Pai, ne-ai lasat aici vai de capul nostru, fara cafele, fara nimic.[:D] Am facut mucenici moldovenesti la masina de paine folosita in premiera si au iesti fff buni, maine e ziua mea de nume si-as vrea sa fac cozonac la masina de paine, iarasi in premiera.

 

Esthera2011, multumim pentru frumoasa si originala urare de 8 Martie. Fetelor de unde scoateti vorbele astea asa frumoasa ca mie nu-mi vin neam, cel putin cand ar trebui.[:I]

 

Moro_K, [pup]. Sa mai zic de Stelios?[:D] Iata am facut 9 luni, i-au mai aparut 2 dinti in 2 zile, sus amandoi. Mai nou chiuie de se aude din capatul strazii, si o tine asa toata ziua. Mi-e sa nu sune cineva la Protectia Copilului ca chinui copilul.[:I]

 

Aldebaran, sa petreceti clipe minunate alaturi de tatal tau.

 

Anouk3, [wow] ramasei masca la scorurile de la ferry. Oare avionul o fi mai ieftin? Si mie mi-ar placea sa venim da' cu banii astia pe bune de nu mergem undeva prin Europe. Mai vedem. Si da, Stelios e atomic acum, la cat era de cuminte, ca nu scotea nici un sunet, acum e intr-o continua agitatie toata ziua, dar in rest tot cuminte, nu maraie, nu plange, nu se trezeste noaptea etc.[:D]

 

Ioannoula, felicitari pentru statul in fund al bebelinei. Stelios pe la 5 luni a inceput sa se ridice daca se tinea de ceva, insa abia pe la 6 statea singur si nu mult timp, pe la 6,5 luni a inceput sa stea bine-bine in fund. Pe FB, Fotis Skoupra e un domn, e sotul tau? Ca as da add, insa mai bine intreb, sa nu ma trezesc cu vreo poseta in cap de la nevasta omului.[alcool]

 

Ieri am iesit la o plimbare luunga cu Stelios la soare si azi cred ca facem la fel, ca e cald si frumos. Pupici tuturor.[pup][flo]

 

Theodora mami de [baietel] Stelios

09.06.2010

 

BEBE STELIOS

 

DE'ALE GURII

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor:*:*:*:*:*:*:* Nici eu nu am curaj sa o las singura, stau cu mainile intinse ca se arunca pe spate. Vrea sa se joace ea...

Cand am fost la 2 luni la vaccin, ne-a intrebat doctora daca avem curte, ca o sa o alergam pana la vara, ca e vioaie.

theophillina: Sotul meu e...nu-ti fac griji.:D L-am facut pe numele lui contul sa nu zica ,ca intru pe Facebook sa agat:D.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A venit soarele! A venit caldura! Si mai ales.. a venit curentul!![pk] Sper ca de tot..

Deja simt mirosul ala de vara de pamant ars de soare, parca si aud zumzaiala de englezi care, chiar daca nu te cunosc, te saluta si te intreaba de una-alta. Ma rog, ignor aspectele negative ale verii acum ca prea ma bucur de soare.

Theo, da. E scump ca focul vaporul! Si inchipuie-ti ca noi trebuie sa dam banii astia pentru ca orice chestie se rezolva numai in Volos. Dar tu parca esti in Salonic si vara s-ar putea sa aiba direct din Salonic.

Fug, ca vrea un baietel afara.

 

Mamica lu' Nick cel mick (11.05.2010)

Pozici noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...