Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Dragele mele fete

Va multumesc din suflet pt urari, si vi le intorc cu mare dragoste inapoi:sa fiti si voi sanatoase vesele si sa aveti cel putin doi copilasi caci singura la parinti asa cum sunt eu e tare greu.

Sar peste stirile mohorite si spun ca pt Doua zile plec sa schimb aerul in bruxelles ca apoi revenind pe 28 in Bucuresti sa ma pregatesc sa plec pe 30 sau 31 spre Grecia

Dupa aceea voi fi pregatita sa vin oricind spre Ro caci situatia asa o cere.

Voi profita de zilele Europene sa ma vad cu o pralinuta(miri mik) si cu o naista (o veche si buna prietena de a mea)

Cam astea sunt vestile va doresc tot binele din lume si va pup[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani si din partea mea ptid="size6">CARMAW cu intarziere dar mai bine mai tarziu decat niciodata...Multumesc pt informatii cu privire la bilete de avion ma interesez si vedem daca ne tine buzunarul.Am fost la dentist dar nu am facut nimic pt ca trebuia sa fac o radiografie la dinti si cum in oraselul nostru nu exista a trebuit sa merg la Volos ,asa ca azi m-am plimbat si cum nu puteam scapa ocazia am trecut si pe la JUMBO sa ii mai iau piticului niste jucarii ..nu cine stie ce 2 masinute ,o pernita pufoasa si o pijama dar s-a bucurat asa tare...e asa de scump se bucura din toata inima la orice prostiuta pe care o primeste asa e cand esti mic te bucuri de orice si cand te maresti nu te mai incanta nimic..sau uiti sa te mai bucuri asa din toata inima..Pup fetele ca ma duc la nani maine am de gatit(manestra cu carne de vacuta)si smotruiala ca 2 zile m-am plimbat.. [pup]

 

mami de minune Lukas-Nicolas 08 03 2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUna dimineata! Coffee anyone [cafea]?

Eu sunt zombie, ca de altfel de vreun an incoace.. Azi noapte, dupa trezirea de rigoare de la 5 dimineata si ne-vrutul de rigoare sa mai doarma, dar mai ales dupa suptul din tzatza din ora in ora toata noaptea, ma gandesc tot mai serios sa il intarc. NU MAI POT. Vad cat ma mai tin curelele si apoi bagam biberon ca cedez. As fi vrut macar un an intreg sa alaptez, dar se tot agraveaza treaba cu somnul.

Voi cum ati intarcat, fetele?

 

Mamica lu' Nick cel mick (11.05.2010)

Pozici noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua la fete eu mi-am terminat treba Luka doarme si e ora mea de relaxare..ANOUKA si eu am vrut sa alaptez cat mai mult dar cand avea Luka 7 luni si jumate am facut eu o infectie la ureche si a trebuit sa ma intrenez am stat 4 zile in spital timp in care Luka a papat biberon si nici dupa aceea nu am putut sa ii mai dau tzitzi pt ca ma bombardasera cu antibiotic si as am renuntat de tot.Eu am luat niste pastile sa opresc laptele dar nu mai stiu cum se numesc stiu ca a fost nasol ca ma dureau sanii si a trebuit sa stau 2 saptamani cu sutien non stop si cand dormeam iar bb a fost suparat vreo 2 sapt ca vroia tzitzi dar dupa aia a uitat de ea..a si inca ceva cat timp l-am alaptat nu a fost bolnav niciodata nici macar muci dar dupa aia sa te tii..ta pup si daca te hotarasti succes.[pup]

 

Andreea mami de pui mic Lukas-Nicolas

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincere condoleante!

O veste trista iar cuvintele sunt de prisos!

O mama...nu se poate inlocui niciodat cu nimic!...nici dragostea pe care-o simti constientizand ca te-a nascut, te-a crescut si ti-a oferit dragoste si tot ce este mai frumos pe lume....si nici durerea cand o pierzi!

Iti doresc ca Bunul Dumnezeu sa te intareasca...iar pe mama ta s-o odihneasca in pace!

Cu tot sufletul sunt alaturi de tine!

Dumnezeu s-o ierte si s-o odineasca in pace!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...