Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna!!!! bun venit!ilaria printe noi,te primim cu drag[pup] fetelor,poate ne imprietenim pe facebook,...ce ziceti? eu sunt ROUSSOU PIRVU LARISA,dar da-ti si mesaj care sunteti,ca nu dau accept la necunoscuti...acolo am si poze pup toate fetele...revin LARISA[mamica]de[zana]DIMITRA(2.02.2007) SI [bebic] (18.11.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor,haideti la un capucino si niste biscuiti cu aroma de portocala,facuti de mine[asia].ce mai faceti voi?cu vremea asta asa frumpasa numai apuc sa intru pe aici.[:)]acum doarme bya,eu am la cuptor niste cartofi frantuzesti,am mai facut si o supa de pui,si butonez savurand un capucino[flo].fetelor,voi sarbatoriti ziua indragostitilor?[olala]eu sarbatoresc orice cand e vorba sa primesc cadouri de la sot[:D] pupici o zi buna!!![flo][pup] Maria-Bianca.3.09.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut pe toate fetele! La o cafea nu pot sa va mai invit deoarece e aproape ora 16:00..dar poate la un ceai sau un pahar de apa (am inceput lupta accerba impotriva kg!!!!...care s-au tot pus). ....sau poate doriti o potie de spanac cu lapte si oua ochiuri???....traiasa vegetalele...[pk] Pupici si o zi de sambata cat mai relaxanta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor sunt si eu mamica de printesica grecoaica[olala]. are 4 luni. In mai vreau sa ma duc cu ia in tarapentru ca are sora mea nunta, si sa o cunoasca si neamurile...prietenii..dar m-a speriat o cunostinta, mi-a zis ca nu ma mai pot intoarce inapoi fara sa ii fac certificat romanesc. E adevarat? Sotul meu nu vrea sa ii facem, si nici nu poate venii cu mine. Eu am doar 1 an jumate decand sunt casatorita si inca nu pot lua cetatenia.... Voi ce stiti? multumesc mult!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ioana,sa-ti traiasca printesa!![pup]pt mai multe informatii cat mai corecte,suna la ambasada romaniei/sau la consulat.dar ca sa calatoresti cu un copil,iti trebuie pasaport(ca sa scoti un pasaport trebuie sa aibe si certificat de nastere,acum ca romanesc,ca grecesc asta e alta treaba,dar nu poti pleca in alta tara daca copilul nu are documnete)+imputernicire de la tata,ca poti iesi si te poti in intoarce(din cate stiu eu).poate celelalte fete stiu mai bine.[pup]o seara buna tuturor!! Maria-Bianca.3.09.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamitza_alex
buna ioana,sa-ti traiasca printesa!![pup]pt mai multe informatii cat mai corecte,suna la ambasada romaniei/sau la consulat.dar ca sa calatoresti cu un copil,iti trebuie pasaport(ca sa scoti un pasaport trebuie sa aibe si certificat de nastere,acum ca romanesc,ca grecesc asta e alta treaba,dar nu poti pleca in alta tara daca copilul nu are documnete)+imputernicire de la tata,ca poti iesi si te poti in intoarce(din cate stiu eu).poate celelalte fete stiu mai bine.[pup]o seara buna tuturor!! Maria-Bianca.3.09.2008
De pasaport, certificat si imputernicire stiam si eu, oricum le fac. Mie mi-e frica de intoarcere sa nu raman blocata in Romania si sa nu mai pot venii acasa. M-am interesat aici la pasapoarte, si se poate si fara certificat de nastere sa ii faci pasaport...cum certificatul il luam la botez...Avem o foaie de la primarie care tine loc de certificat.Am uitat sa spun ca sotul meu e grec, si ca stau intr-un sat din Larisa, Argiropouli.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit fetelor noi! [flo] E frumos ca ne tot inmultim...si raspandim prin toata Grecia :) Va asteptam cat mai des[flo] Ioannoula eu inca n-am copii=nu stiu ...dar nu prea cred...asa cum spune si mamitza_alex...dar sunt aici fete care au mers cu copii in Ro...si cred ca Ertina care face mai des calatorii in Ro te-ar putea lamuri:) Adelbaran ce faceti ce-ati hotarat cu privire la petrecere...noi pana la urma...strict apropiatii vom fi 20[alcool]...am zis ca merg s-o ajut pe cumnata mea...vom face pizza(o taiem dp asa bucatele micutze)ceva sandwichuri....si mai vedem... Aici azi a fost iar o zi super pt plimbari...a facut o tura pana la o laiki maaare...asa mai mult pt plimbare ..asa....si am facut carne de porc cu varza acra...si am avut nepoteii pe aici:) [pup]si noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor! O duminica frumoasa va doresc! Noi in loc sa iesim la plimbare asteptam sa se termine desenele animate (pe la 1)[bang] ca mi s-a lipit printul de tv. Ma rog, ii fac voia ca doar in weekend se uita. Da Moro-k, m-am hotarat, facem o petrecere in familie, adica doar noi 4 si gata, halim noi tortul[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...