Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI, SIMI. Multi ani fericiti si sanatosi si norocosi. Ziceti voi dar parca acum cand ma gandesc mi se pare mult un kil intr-o saptamana, dar a fost asa ca o refulare, n-am vrut sa am in cap nici o dieta, nici o grija. Nu m-am gandit la nimic decat cum sa iau mai mult soare cu mine sa imi ajunga apentru tot anul. Si tu maru ce sa mai dai jos, vrei sa ajungi trestie? Tu de unde ai ghicit ca am si baut? [alcool] Carmencita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va multumesc tare mult de urari! Am mincat tort mousse au chocolat si am baut vin de Tokaj. Asa ca mesajul meu e scurt, ca-mi tremura minutza pe taste![:D] Va pup si revin miine seara dupa kickbox, ca abia astept sa-mi innoiesc papucii![pk] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai apar si eu in fuga.cintarul a scazut sub 69 si se si mentine. Desi am mincat clatite cu nutela duminica, dar numai 2. ieri am ajuns si eu la sportexperts si am ochit asicsi...mi-a intrat pretul in ochi 199,219 plus taxe. ramin la ce am acum Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, clatite, yummiii cred ca le fac si eu baietilor in weekend, nu cu nutela ci cu gem cu low content of sugar... eu ma cantaresc de acu numai vinerea dimineata, asa am decis! mai, si tre sa ma duc sa imi iau costum de baie ca se apropie lectiile mele de inot! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana nu te lasa intimidata de pret. Probeaza, vezi cum te simti in ei si apoi te duci pe ebay si ii gasesti la super pret. Garantez! Spor la kg pierdute. Eu am decis sa nu ma mai cantaresc! GATA! A trecut vacanta copiilor, asa ca am sa reiau si eu sportul. Vanzarea chilotilor merge super...imi place si cred ca am facut o alegere super cand am ales sa fac asta. Si eu cand fac clatite, le fac cu gem "slab", insa apare ca prin minune si borcanul de nutela pe masa. Eu nu pot sa mananc nutela, am ipresia ca se lipeste in gat.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...