Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos 9


Recommended Posts

Iselin pai Simi ii are deja.Cum te simti in ei? Eu cred ca ii comand saptamina asta, deja visez la ei dar nu am apucat sa-mi trimit soata la probat. Si sunt tare trista , mi-au desfiintat cursul de yoga[q] De sesiunea urmatoare au bagat tot felul de cursuri, ai inmultit zumba, cursuri de abdo, dar nu mai e nici o yoga dupamasa. As reclama dar nu cred ca le pasa lor de opinia mea. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eei, Dana, imi pare rau pentru cursul tau de yoga, dar ia legatura cu profesorul si vezi unde da cursuri. Sau cauta un centru de yoga pe langa tine. Si tare m-ati facut curioasa: ce au dragelor pantofii aceia sport? Nu pot misca nimic acum, sunt in priza, dar cum am ocazia cum fug sa probez.[auto] Simi, sotul tau i-a comandat pe ebay sau sunt din Sport Expert?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, daca te tenteaza, descarca-ti de pe torrentz din seria p90x, programul de yoga. Eu pe ala il fac din cand in cand acasa, in schimb nu apuc sa-l termin niciodata pentru ca dureaza o ora jumate. L-am mai facut si pe cel de streching si am ramas uimita de cum mi-a crescut flexibilitatea. Iselin, apropo de barbati, ca tot vorbeam de gusturi, mie de Tony de la P90x imi place [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Diana2007
Dana, daca te tenteaza, descarca-ti de pe torrentz din seria p90x, programul de yoga. Eu pe ala il fac din cand in cand acasa, in schimb nu apuc sa-l termin niciodata pentru ca dureaza o ora jumate. L-am mai facut si pe cel de streching si am ramas uimita de cum mi-a crescut flexibilitatea. Iselin, apropo de barbati, ca tot vorbeam de gusturi, mie de Tony de la P90x imi place [olala]
Diana, cam in varsta, dar merge [flo] Judecam fiecare caz separat, acolo in resto ala era, aici in exercitii asta este, s.a.m.d Principalul e sa ramanem happy! Ca si mie... Michael Smith, dar nu face pe instructorul la sala...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iselin
Citat:
citat din mesajul lui Diana2007
Dana, daca te tenteaza, descarca-ti de pe torrentz din seria p90x, programul de yoga. Eu pe ala il fac din cand in cand acasa, in schimb nu apuc sa-l termin niciodata pentru ca dureaza o ora jumate. L-am mai facut si pe cel de streching si am ramas uimita de cum mi-a crescut flexibilitatea. Iselin, apropo de barbati, ca tot vorbeam de gusturi, mie de Tony de la P90x imi place [olala]
Diana, cam in varsta, dar merge [flo] Judecam fiecare caz separat, acolo in resto ala era, aici in exercitii asta este, s.a.m.d Principalul e sa ramanem happy! Ca si mie... Michael Smith, dar nu face pe instructorul la sala...
Am inteles, trebuie sa mai cresc si eu, pana acum nu m-am uitat la barbati decat pe terenurile de sport (sotul mi l-am gasit pe cel de baschet), din punctul meu de vedere este singurul loc unde sa gasesti ceva interesant de vazut si de vorbit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...