Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Iselin sotul meu i-a cumparat de la Sport Experts din Fairview, mi-a marturisit! I-am probat inainte, prin februarie cu el, dar am zis ca n-am bani, asa ca mai amin, dar el m-i i-a facut cadou, dragul de el. Sint Kayano 17, delphin cunoaste diferenta, eu nu. Dar decind ii port mi-a crescut mult stabilitatea, nu ma mai dor genunchii asa de mult si lucru foarte important, nu ma mai doare spatele dupa Kickbox. Multumesc pentru LMA, scuza-ma ca nu ti-am raspuns dincolo![pup] M-am inscris la o cursa la scoala fetii, pe 14 mai, la 5 km. Abia astept, sper sa nu ma fac de ris! Mie de Tony Horton nu-mi place deloc, nu-i genul meu de nici o culoare, dar exercitiile lui imi plac mult! Ce-am facut pina acum, Abs si Legs and back sint foarte intense! Dar cursul meu de Sculpt and Burn de la gym e mult mai demanding, a doua zi abia ma ridic din pat. Va pup pe toate! Am o perioada foarte aglomerata, am mult de invatat (am inspectia de la Ordin), multe lectii cu micuta mea, gym de 4 ori pe saptamina si tot asa. Dar vine ea vara, sa vedeti cum huzurim![pk] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta mi-am comandat papuci noi[pk], de abia astept sa ii primesc. (te-am copiat Simi)si am fost si la yoga cu fata mea. Am facut o petitie catre directoarea centrului, toata lumea era indignata ca nu se va mai tine. Sper sa rezolvam ceva. Diana, eu mai am un CD de yoga acasa, cred ca as gasi si ptr wii, dar eu acasa nu ma pot concentra, nu reusesc sa ma rup si sa gust din plin. Si cealalta grand mere merge la dodo.[:D] Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a treia grand-mere tocmai s-a trezit![8D] Dana sa porti sanatoasa papucii! Abia astept sa ne spui cum iti plac! Bravo pentru yoga! Dar de ce ati facut petitie? Ca nu se va mai tine, ca n-am intelees. Sper sa rezolvati. Deseara am curs de Sculpt and burn cu nebuna aia care urla la noi. V-am zis ce face? Trece printre noi in timp ce noi facem jacks si urla in urechea ta FASTEEEEER! Am vrut s-o pocnesc data trecuta, numai ca ea e culturista, m-am gindit ca n-are sens[:D] Asa ca va rog sa-mi tineti pumnii sa ajung si acasa, la copii. I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum chiar ma faceti sa [:I] Eu am ras de cum a zis Iselin, si nu pentru ca as aproba calificativul grand mère. Daca voi sunteti grand mères ce sa mai zica tinerele de 60+ care sunt super fit si arata (de la spate [:D]) mai bine ca mine la (aproape) 30 ? Eu va admir pe toate pentru vointa cu care integrati in viata voastra miscarea si traitul sanatos, sper sa pot face asta si eu si sa le pot transmite copiilor aceeasi "dependenta" de sport.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui simi
a treia grand-mere tocmai s-a trezit![8D] Dana sa porti sanatoasa papucii! Abia astept sa ne spui cum iti plac! Bravo pentru yoga! Dar de ce ati facut petitie? Ca nu se va mai tine, ca n-am intelees. Sper sa rezolvati. Deseara am curs de Sculpt and burn cu nebuna aia care urla la noi. V-am zis ce face? Trece printre noi in timp ce noi facem jacks si urla in urechea ta FASTEEEEER! Am vrut s-o pocnesc data trecuta, numai ca ea e culturista, m-am gindit ca n-are sens[:D] Asa ca va rog sa-mi tineti pumnii sa ajung si acasa, la copii. I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
[:-)))][:-)))][:-)))] sunt pe sub birou de ras... Te si vad [haibat][haibat][haibat] cu antrenoarea. Fa si tu o plangere ca Dana, zi-le ca tu esti fata finuta si nu-ti place regim de barbati din armata![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Diana2007
Acum chiar ma faceti sa [:I] Eu am ras de cum a zis Iselin, si nu pentru ca as aproba calificativul grand mère. Daca voi sunteti grand mères ce sa mai zica tinerele de 60+ care sunt super fit si arata (de la spate [:D]) mai bine ca mine la (aproape) 30 ? Eu va admir pe toate pentru vointa cu care integrati in viata voastra miscarea si traitul sanatos, sper sa pot face asta si eu si sa le pot transmite copiilor aceeasi "dependenta" de sport.
Esti cumva prea serioasa? Era de ras! Si cred ca asta ziceau si fetele. Noi te iubim mult, si stii tu dragostea de grand mère e cu dulceata, pupaceli si zambete...[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca una si ma duc [:)] Carmencita, cred ca ai gresit numarul, cum 12000????[:0][:0] Mai bine plec in Afganistan! Simi, te verifica Ordinul? Asa e la voi? In fiecare an? Sau sunt doar cursuri de mis-a-jour? Sa ne pui imagini de la maraton, Alice sigur o sa faca poze![pup] DanaP, la faza cu concentrarea acasa te intelg. Pareil si eu. Heei, papuceii despre care vorbiti voi sunt ortopedici sau faceti reclama doar?[:D] N-am ajuns sa probez, dar...si totusi eu ce fac cu celellate xz perechi din garaj?[bang] Anne ne zapaceste cu Joshua Perets, o sa incep si eu cu ASICS... Marule, ai intrat la apa de nu mai poti zice nimic? Sau e prea mult in franceza?[:)] Sper ca esti OK, si tu si familia.[pup] Cine mananca miel/purcel/vitel/curcan de Paste? Aveti vreo strategie de echilibrat meniul[pofta]? Diana, vezi tu diferenta? Tu imbatai baietii cu baschetul, eu eram cu Balzac dupa mine peste tot [:D] Si sa stii ca nu era usor, era un volum din operele lui care avea vreo 400 pagini, era cam grea de carat dupa mine prin parc [:D] Cum sa nu ai subiecte de conversatie in afara terenului? Sigur, sigur exista, iti spune Stan Patitul! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...