Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos 9


Recommended Posts

Da, da, asa a fost [olala]. Am sa fiu vanzatoare en presentation, adica merg sa fac prezentare la grupuri de doamne, domni [:D]. Nu ma imbrac eu [alcool] ci doar prezint lengeria pe catalog si pe viu, adica am sa am un fel de eshantioane de prezentare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, o cafea mare cu lapte si kefirul nelipsit. Am pus niste fructe uscate azi in el. Am gasit prune uscate fara samburi, bunica mea facea o mancarica cu carne si prune uscate, era asa de buna, yami, yami, insa nu-mi aduc aminte cum o facea, ca eram prea mica cand s-a dus. O sa o intreb pe mama, sau trebuie sa fie ceva retete pe net, insa eu as fi vrut reteta bunicii. Voi gateati asa ceva? Stiu ca suntem la slabit si mentinut, insa fructele uscate sunt f. bune, eu mananc cand vreau ceva dulce, nu au zahar adaugat, in plus prunele sunt bune la slabit. Eu voiam sa va spun ca am iesit invingatoare in lupta cu easy tone, am luat acasa una pereche de adidasi si una bucata bluza, erau la reduceri la exprertii sportului. O sa ii port la urcat scari, prin casa si cand mai merg pe eliptica, mai rar asa, dar eu daca vad ca acul cantarului urca ma urc si eu pe aparat, daca nu se prinde praful pe el. O duminica placuta, Carmencita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmencita, si bunica mea facea mancarea aia de prune, pentru ca in Vrancea prunele is vedete. Dar sincer, mie nu-mi placea, asa ca nici n-am intrebat-o pe mama cum se face. Voi ma ademeniti cu easy tone si parca vad ca nu rezist si imi iau si eu! N-am ajuns ieri sa ma inscriu la inot, astept sa vad cum o sa fie programul pruncului si apoi ma adaptez dupa el. Sa aveti o duminica buna... La noi a trecut teroristul si a blocat driveway-ul! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

teroristul nu am cum sa il ucid, ca il tremete premaria sa curete soseaua... la fiecare ninsoare easytone, daca ma duc la inot, oh well, parca nu mai arde nu? pruncu are sarcina sa se inscrie la clubul de istorie, si sa ma anunte cand e, ca apoi sa decid daca ma duc la inot miercuri ori duminica. credeti ca se poate sa inveti sa inoti in 8 sedinte? ca visez ca imi iau abonament si ma duc o data pe saptamana sa inot la linie, la vara! dar conditia e sa stiu sa inot o linie de bazin Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai mei is albi cu ceva gri, nu prea am avut de ales, ca era acolo un munte mare cu incaltari de marci amestecate, erau sortate dupa marime, dar chiar si asa m-am luptat sa intru in posesia lor. Pantaloni as fi vrut, insa pantaloni erau ioc, bluza era printre ultimele. Care ati fost inaintea mea de ati lichidat tot stocul? De simtit ce sa zic sunt super, nu am mers prea mult, ca am fost pe afara, la gheata pe lac si era multa apa, asa ca nu am putut lua adidasii. I-am purtat un pic prin casa, dar asta mic cand ma vede ma descalta ca vrea sa ii incalte el. Bluza in schimb pot sa spun ca face toti banii, eu simt benzile alea, ma face sa imi indrept spatele si simt muschii, un pic de febra asa, ca si cum as fi facut execritii fizice. Am purtat-o in casa si pe dedesupt afara. Adidasii ii iau la mine la serbici, in pauza ii pun in picioare si ma urc pe scari cu ei. Traiasca easy tone, fundu' sus si slabitul! Carmencita, Cristian 3 ani si 10 luni si Alex, 14 ani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roules Carmencita! Maru, tu urmezi [:D]! De inot, nu stiu ce sa-ti zic, mie mi-e frica de apa. Inot doar cat am picior, adica ating, ma avant si mai departe insa trebuie sa fiu aproape de linia aia plutitoare ca sa ma simt in siguranta. Pot sa inot doua ture de bazin, dar asa incet, tii ca broscuta! Eu iti doresc sa reusesti! Nu pomenesc ca ai mei copkii sunt delfini in apa, da? Seb face inot de 3 ani, cate o ora pe saptamana,inoata toate stilurile de inot si face apnee, plonjeaza la 3m, etc. Halal mama, nu? Iar sunt la dieta, ma omoara cantarul asta, nu coboara sub nici o forma[bang] Vedem pana vineri cum va fii. Vineri plecam la ski cica.Nici d'asta nu stiu prea bine, doar pe pista de copii mici, aia verde. Dar Seb stie [:D] si vrem sa-l initiem si pe David. Nu am fost la sport azi, am inlocuit o mamica in nevoie la piscina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...