Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

As mai avea ceva din seria "numai atat ai facut"? Ca am facut o oala de bors de fasole uscata ( eu pun la borsul de fasole cimbru, am din Ro) cu bors umplut si la sfarsit pun niste ceapa prajita in ulei ca sa ii dea gust. Au mancat ai mei toata oala pe care am facut-o vineri, ierii am repetat operatia ca mi-au cerut iar. Bors de fasole mancat cu ceapa verde langa strachina si cu sare. Eu mai fac diverse cu cus cus si am gasit niste soia vegetala macinata asa, uscata, o pun sa fiarba si o folosesc in loc de carne tocata la parjolute sau la spaghete cu sos de rosii sau mege cu legumele mele facute la yok. O zi buna ca eu n-am gasit secretul glandei dar am hotarat ca mai bine sa gust sau sa mananc moderat decat sa imi fie pofta si sa fiu cu moralul jos. Eu daca ma abtin is suparata de numa' nu sta nimeni in calea mea, ori ma duc sa ma culc ori pun bot ori ma cert cu cineva. Asa ca mai bine cu moralul sus, viata e frumoasa, mai dam in strachini, mai reparam, asta e la mine. Carmencita Cristian 4 ani si Alex 14 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...