Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos 9


Recommended Posts

Khristin cel mai simplu e sa-l intrebi pe coach" des exercices spécifiques pour la partie inférieure de l'abdomen". Dana nu e necesar sa te intinzi la orizontala, poti sa stai cu fundul pe marginea bancii si sa te lasi putin pe spate, spre 120° unghi si sa revii in asezat cu genunchii spre piept. Intinzi picioarele cand te lasi pe spate. Si asta in ritm activ. Ti-arat mai pe larg cand ne intalnim[:D] Fetelor, ii dam regimul si lui KHRISTIN?Glumesc! Oua si gref si carne si salata timp de 2 saptamani. Daca te intereseaza, fa semn. [pup]all
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui delphin
Khristin cel mai simplu e sa-l intrebi pe coach" des exercices spécifiques pour la partie inférieure de l'abdomen". Dana nu e necesar sa te intinzi la orizontala, poti sa stai cu fundul pe marginea bancii si sa te lasi putin pe spate, spre 120° unghi si sa revii in asezat cu genunchii spre piept. Intinzi picioarele cand te lasi pe spate. Si asta in ritm activ. Ti-arat mai pe larg cand ne intalnim[:D] Fetelor, ii dam regimul si lui KHRISTIN?Glumesc! Oua si gref si carne si salata timp de 2 saptamani. Daca te intereseaza, fa semn. [pup]all
Pai asa fac si eu, cred ca m-am exprimat gresit ca ma intind.[pup] Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fost la gym! Imi tremura si degetelele de la miini, nu pot sa scriu prea mult... M-a ucis fetita![:D] Ma duc sa ma culc acum. Dar saptamina asta vreau sa ajung la Aquaforme joi seara(tot cu fetita cu boabele de piper), iar vineri seara la Ritmos. nu va suparati, dar Zumba e cam light pentru mine (eu, aia sportiva[:D]). Khristin mult succes, nu dispera, evita sa te cintaresti mai des de o data pe saptamina! Eu am devenit sclava cintarului, te asigur ca nu-i bine, e boala de cap, maninc un muffin, ma urc pe cintar, merg la buda, ma urc pe cintar, scarry![bang] Stiu, suna a food disorder, big time! Ori am glanda![:D] Va pupez si ma duc la culcare![pup] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh SIMI, eu m-am plans de cantar odata...am zis ca e boala curata, acu se confirma! Glanda mama! Bienvenue au club, totusi! azi nu merg la sala ca am copii acasa, e miercuri, donc...mi-am facut exercitiile de dimi si am sa leg si cateva genoflexiuni. Fetele cu easytonic, incercati genoflexiuni(plierea genunchilor doar pana cand ajunge la 90° apoi impins cu coapsele pt. revenire) incaltate cu ei. COOOL! Cel putin 100 pt.inceput, chiar daca le impartiti pe bucatele in timpul zilei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Podeanu, eu te admir ca poti sa mergi dimineata. Si eu ma gandesc ca o sa fac asta, dar cand oi mai creste un pic cei mici ai mei. Adevarul e ca workout-ul in the morning is the best! Simi, sa ma fi vazut pe mine aseara dupa ce am facut genoflexiuni cu greutati [alcool]....si grele frate nu asa. Partea buna e c-am inceput sa vad ceva muschi conturati pe mine, de care nu stiam ca exista [bang]. Partea proasta e ca am stocat ceva apa in corp fata de data trecuta, dar am pierdut din fat [olala] Delphin, instructorul meu nu ma lasa cu diete drastice, ma pune sa-i scriu 5 days meal plan, asa ca nu ma bag la nimic drastic momentan, merci de oferta quand même [:)] Maru, nu-mi imaginam nici eu ca slabesti 10-15 kg intr-o luna, iti dai seama....ma intrebam ca average voi cate kg ati dat in timp jos si cam in ce perioada. Oricum, acum c-am inceput I'm not giving up [pk] va pup [pup] Cristina Yasmine et [copil]Chris Anthony The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina pai am mers ani de zile cind ieseam de la servici seara. Dar eram fardata de peste zi (si cind transpiram numai bine nu era), si era asa aglomerat la aparate. O perioada mergeam de la 6.00 la 7.Acum merge de pe la 7.30-8 la 9 dar am noroc ca-mi permite si serviciul[pk]. Si evident copiii se scoala singuri, maninca , iau autobuzul, nu mai am grija lor. Simi suna bine cursul ala , nu am auzit de el. Eu am fost de dimineata dar am facut numai cardio 40 minute dar diseara am ora de yoga.[pk] Eu ma cintaresc aprope zilnic, gasesc ca ma stimuleaza mai bine. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata cu treadmillu ,am facut 40 minute[pk]. ieri am fost la yoga[pk].....m-as duce in fiecare zi, daca s-ar putea. kristin - se vor duce kg, nu dispera si chiar daca nu vor pleca toate, vei avea corpul modelat frumos. eu am fost genul slaba ,dar fara muschi[q] ...mai am de muncit ,dar sunt optimista[:D] si mie imi place sa lucrez dimineata , vara trecuta alergam la 5.30, ma simteam excelent toata ziua ,seara am glanda prea mare.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost aseara la Aquaforme! Good Lord! Am crezut ca mor pe-acolo! Sa ma fi vazut cum alergam prin apa, faceam Jacks, apoi ca un fel de kazacioc 10 lungimi de bazin. Cind ma uit la ceasul de pe perete, 7 si un sfert[bang]. Mi-am zis ca inca trei sferturi de ora si lesin pe-acolo, dar am reusit! Dupa bazin am facut dush, apoi sauna o juma de ora! Am ajuns acasa si am sarit direct in pat, nu stiu ce si cind au mincat copiii, S. s-a ocupat saracul! Eu eram sfirsita![:D] Azi merg la Ritmos, e un fel de Zumba dar mai hardcore, sa vad cum ma descurc! Va pup si we placut! I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merg la Extrem Fitness, e o sala micuta, pe Gouin, linga mine. Are si piscina, sali de gym, tenis, si bineinteles, sala de cardio si musculation. Aseara am fost la Ritmos, un curs nemaipomenit, profa o tipa latino, plina de viata si cu o muzica de te baga in boale[pk], iar azi-dimineata am fost la aerogym, o chestie care m-a rupt, abdomene, balon, corde a sauter, etc. Am luat-o si pe fie-mea care a zis ca ce ma vait atit, ca doar e usor! [bang] O fi usor pentru cei 9 ani ai ei! Eu fac 43 curind, sint mai ruginita! Dar ce bine mi-a fost dupa aceea! Super! Daca vrei coordonatelegym-ului meu, pot sa-mi scrii pe facebook un mesaj! Pupam fete frumoase![pup] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...